lekarz Agata Świetlicka-Poszytek

Internista

3,6
3,2

Lekarz z przypadku, nie zainteresowany pacjentem totalnie, nie miła, arogancka, zero zrozumienia, chęci pomocy.Uważa się za kogoś lepszego. Przepisuje leki nie adekwatne do choroby. Robi wszystko by mieć w danym dniu jak najmniej pacjentów. Jej najlepsze teksty to te, że nie miała czasu jeszcze zjeść czy że ją bolą ręce od wypisywania recept. NIE pozdrawiam i NIE polecam.

NIE pozdrawiam i NIE polecam.

wspaniała kobieta-prawdziwa Dama;kompetentna,życiowa,błyskotliwa,ma w sobie to coś...

Witam, jestem pacjentką Pani dr od paru lat, ocena nie jest na wyrost. To konkretna, profesjonalna lekarka, która nie owija w bawełnę, być może stąd posądzenia o "bycie niemiłą". Polecam z czystym sumieniem

Konkretna osoba, która jest zainteresowana dobrem pacjenta

Konkretna osoba, która jest zainteresowana dobrem pacjenta

Pani doktor jest wyjątkowo niemiła, tak jakby robiła łaskę, że w ogóle rozmawia z pacjentem. Zdecydowanie tej Pani nie polecam!