lekarz Agata Wędrychowicz

Psychiatra

2,9

Pani Doktor posiada bardzo dobry kontakt z pacjentem, jest otwarta i empatyczna. Przyjęła mnie mimo, iż nie byłem umówiony. Po wysłuchaniu mnie wyjaśniła jakie leki powinienem brać i dlaczego. Poinformowała o ewentualnych skutkach ubocznych zachęciła do terapii. zdecydowanie polecam.

zdecydowanie polecam.

Wspaniały lekarz wyprowadziła mnie i moją żonę na odpowiedni tor po stracie syna ,godny polecenia lekarz,dziękuję i pozdrawiam.

Jest bardzo dobrym lekarzem,kulturalna,rodzinna i troskliwa.Godna polecenia szczegolnie dla osob starszych

dr. Wędrychowicz może kiedyś była "dobra". W tej chwili nie dość , że nie poświęca pacjentowi czasu,wszystko robi szybko,przepisze leki i do widzenia , to jeszcze nie te leki !!! Leczy mnie od 4 lat Xetanorem. Lekiem,który nie spełni swoich oczekiwań. Nie chce mi nic przepisać na dobry sen mimo ,że nie raz o to prosiłem. Z ledwością dostałem Hydroxizine 20 mg. Ale to nie pomaga ! Za niedługo wybieram się by z nią porozmawiać i jak rozmowa nie da rezultatów to się od niej wypiszę.

Jest dobra , dobrze dobrała mi leki , ale nie powiedziała od razu choroby i oszukała mnie w latach w leczeniu tz ile ono będzie trwało .

Jestem prawą obywatelką tego Kraju. Pracuję ponad 30 lat zawodowo. Urodziłam i wychowałam dwoje dzieci + trzecie specjalnej troski (czytaj: mąż) i ......... . Gdy wszystko mnie już przerosło i bardzo potrzebowałam pomocy, "wspaniali" lekarze rodzinni z poradni przy ul. Kozielskiej w Gliwicach (naprzeciwko Liceum Nr 4) traktowali mnie jak zwykłą symulantkę (z takowymi jak się okazało, wpisami do mojej kartoteki). TO PANI DOKTOR MI POMOGŁA. JESTEM JEJ BARDZO WDZIĘCZNA. Oczywiście jestem na lekach, ale najważniejsze jest dla mnie "ludzkie" podejście Pani Doktor , wsłuchanie się w moje obawy i potrzeby, wsparcie i zrozumienie. Postawiona "do pionu" mogę wrócić do pracy z poczuciem komfortu ,że zawsze będę miała ze strony Pani Doktor wsparcie i pomoc. BARDZO POLECAM PANIĄ DOKTOR.

Bardzo kompetentny i doswiadczony lekarz. Zawsze moge liczyc na profesjonalna pomoc i pewnosc ze leki beda dobrze dobrane. Szczerze polecam zmotywowanym do terapii.

Leczę się już kilka lat i cenię fachowość dr Wędrychowicz

Leczę się już kilka lat i cenię fachowość dr Wędrychowicz

beznadziejna baba. Leczy depresję lekami stosowanymi w schizofrenii. niesympatyczna mało kontaktowa i zadufana w sobie. DNO

Może w prywatnym gabinecie jest dobra ,nie polecam tej pani

Może w prywatnym gabinecie jest dobra ,nie polecam tej pani