Filtruj terminy

dr n. med. Anna Rusek

CZP Feniks Gliwice
ul. Młyńska 8
44-100 Gliwice

Wspaniała Pani Doktor, pełna empatii, zrozumienia i taktu dla chorego. Jest doświadczonym lekarzem, bardzo dobrym diagnostą. Bardzo cierpliwie i dokładnie tłumaczy stan choroby i leczenia, jak również umie się wsłuchać w problemy pacjenta. Jest bardzo dobrym człowiekiem. Życzę Pani Doktor wszystkiego najlepszego i samych sukcesów zawodowych.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Agata Wędrychowicz

Psych-Med

Gliwice

Pani Doktor posiada bardzo dobry kontakt z pacjentem, jest otwarta i empatyczna. Przyjęła mnie mimo, iż nie byłem umówiony. Po wysłuchaniu mnie wyjaśniła jakie leki powinienem brać i dlaczego. Poinformowała o ewentualnych skutkach ubocznych zachęciła do terapii.
zdecydowanie polecam.

lek. med. Marek Szafrański

ul.Daszyńskiego 44
44-100 Gliwice

Wybrałem się do tego psychiatry z polecenia. Dziś po miesiącu leczenia jestem wdzięczny koledze, że polecił mi tego lekarza. Wreszcie pan doktor potraktował mnie jak człowieka. Dał mi lekarstwa, które biorę już miesiąc. Kiedyś to nawet z łóżka nie chciało mi się wstać a lekarze do których chodziłem zapisywali leki które na mnie nie działały. Teraz cieszę się na Swięta. Janusz
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Elżbieta Ruman

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

OSTRZEŻENIE PRZED TYM SKORUMPOWANYM MORALNIE, WSTRĘTNYM, FAŁSZYWYM BABSZTYLEM, - ABY NIKT SIĘ Z NIĄ POD ŻADNYM WZGLĘDEM NIE ZADAWAŁ M. IN. NA STOPIE ZAWODOWEJ, A TYM BARDZIEJ PRYWATNEJ, PONIEWAŻ NIE JEST WARTA ŻADNEGO ZAUFANIA ZE STRONY PAJENTA JAK I RÓWNIEŻ OSTRZEGAM PRZED JEJ WSPÓLNYMI KUMPELAMI PO FACHU RÓWNIEŻ SKORUMPOWANYMI MORALNIE , TJ. PSYCHIATRA DR AGNIESZKA LEYKO ORAZ PSYCHOLOG KAROLINA PODHAJECKA, GDZIE KRĘCĄ SWOJE „LODY” W TOSZECKIM SZPITALU (…). PISZĘ TO ...

lekarz Elżbieta Niziołek

Psychoterapeuta, Psychiatra

Gabinet psychiatryczny
ul. Żółkiewskiego 4/4
44-100 Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Uprzejma, delikatna. Nie czuć że jest się u psychiatry. Atmosfera bardzo miła. Nie spogląda na chorego jak by był "wariatem". Bardzo dobrze dobiera leki.
Przyjemna, miła, z dużą wiedzą którą chętnie się dzieli. Dobrze diagnozę, ustawia leki. Przejęta sposobem leczenia i samopoczuciem pacjenta
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Magdalena Sochacka

al. Przyjaźni 7/1a
44-100 Gliwice

Pani Doktor potrafi pomóc, jest niezwykle ciepłą i profesjonalną osobą. Przyszedłem z problemami i wiele rzeczy pomogła mi poukładać.
Teraz czuję się o wiele lepiej.
Lekarz godna polecenia.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Małgorzata Mróz-Idasiak

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois
44-100 Gliwice

Pani doktor bardzo kompetentna, życzliwa i empatyczna. Profesjonalna i rzeczowa. Mam porównanie z innym psychiatrą też z Gliwic (NFZ) i doktor Idasiak bije ją na głowę. Leki dobrane bardzo dobrze, wszystko porządnie wytłumaczone, a dodatkowo bez nerwowych ruchów - najpierw solidny wywiad z pacjentem i diagnoza, a później farmakologia. Mój lekarz, innego już nie szukam. Do tego Pani doktor zawsze uśmiechnięta.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Magdalena Drozdowska-Kosiak

Medestetica- Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12
44-100 Gliwice

Z czystym sercem polecam Panią Doktor - kompetentna, godna zaufania i bardzo sympatyczna. Pacjent czuje że jest ważny i może liczyć na pomoc i zrozumienie

lekarz Joanna Agdan-Tylikowska

Sobieskiego 11
Gliwice

Bardzo polecam Panią doktor. Konkretna i rzeczowa kobieta przy której człowiek czuje się swobodnie, a to pierwszy krok do sukcesu w przypadku takiej wizyty.
Opinia dodana przez: Michalina

Psychiatrzy w Gliwicach