lekarz Elżbieta Niziołek

3,7
3,1
3,7
3,1

Bardzo dobry lekarz .Odwiedzam ja od 10 lat Pomogła mi ,Jestem DDa Miła zawsze zapyta o moje dzieci moge sie wygadać wypłakać. Dobierze odpowiednie leki 5 lat nie miała deprechy i znowu zalamanie i postawiła mnie na nogi Dziekuje :)

Kilka lat temu zaczęła się u mnie bulimia (na początku oczywiście nawet nie wiedziałam, że to ta choroba), dostałam skierowanie do Pani Doktor od innej psycholog. Dr Niziołek pomogła mi w uświadomieniu sobie stanu rzeczy i pomogła mi dojrzeć. Co prawda potem brałam udział w psychoterapii grupowej bez obecności dr Niziołek, ale to dzięki niej zdecydowałam się na ten rodzaj leczenia, a to z kolei znacząco mi pomogło. Ciężko wyleczyć się całkowicie z bulimii, depresji, ale teraz wiem że mam do kogo iść, licząc nie tylko na wysłuchanie ale też ...

Ciężko wyleczyć się całkowicie z bulimii, depresji, ale teraz wiem że mam do kogo iść, licząc nie tylko na wysłuchanie ale też rozsądne uwagi i wskazanie 'w czym rzecz'.
Sama nie jestem żadnym specjalistą, jednak jeśli chodzi o moje osobiste zdanie to nie zawaham się w stosunku do dr Niziołek użyć określenia -'pełen profesjonalizm', oraz polecić wszystkim osobom nieradzącym sobie z bałaganem we własnej głowie.

Wg p. doktor wygodnie być chorym. Niezainteresowana pacjentem, opryskliwa, chamska, bardzo niecierpliwa. Byłem dwa razy, raz w prywatnym gabinecie i raz w poradni - przez przypadek, przy rejestracji telefonicznej powiedziałem, że wszystko jedno do kogo, byle szybki termin i nie zapytałem o nazwisko lekarza.

Bardzo kontaktowa i przenikliwa pani doktor,nie daje się zwieść pozorom i nie opiera się na cudzych opiniach.Doświadczona i kompetentna.

pani Doktor jest naprawde bardzo milym i przy tym kompetentnym lekarzem. dwa lata temu cierpialam na zaburzenia lekowe (wiecie to chyba nerwica sie kiedys nazywalo). Metoda prob i bledow dopasowala mi pani dr Niziolek leki, ktore uratowaly mnie przed szalenstwem..leczenie trwalo dlugo, ale przynioslo wymierne efekty. Polecam dr Niziolek i jako czlowieka i lekarza, jest wyciszona, sluchajaca, usmiechnieta:)

Bardzo kiepsko. Nie do końca poprawnie dobrane leki i trzymanie się ich kluczowo bez próby zmiany. Dopiero po ponad 2 latach zażywania i zmianie psychiatry w końcu trafiliśmy z nowym na odpowiednie. Psychoterapia na zasadzie wysłuchiwania opowieści pacjenta, bez konkretnych rad czy pomocy. *leczyliśmy* stany depresyjne. Pani miła i uśmiechnięta - w końcu bardzo dobra gotówka. Ogólnie odradzam.

Pani doktór mało kompetentna,nie podchodzi do problemu zdrowotnego kompleksowo oraz rzeczowo,jest bardzo nie miła,zero empatii a przede wszystkim chamska.Zdecydowanie odradzam.