lekarz Joanna Agdan-Tylikowska

Psychiatra

Bardzo polecam Panią doktor. Konkretna i rzeczowa kobieta przy której człowiek czuje się swobodnie, a to pierwszy krok do sukcesu w przypadku takiej wizyty.

Chodzę do doktorki od 7 być może 8 lat. gdy trafiłem byłem przykładem znerwicowanego strzępu człowieka, bardzo długa rozmowa podczas pierwszej i drugiej wizyty , być mkoże miałem szczęście, lekarstwo tarfione, po dwóch tygodniach zniknęło 90% objawów somatycznych, po trzech miesiącach zniknęły wszystkie. leczę się dalej na minimalnej dawce

Każdy lekarz ma swoje możliwości i jest tylko człowiekiem. P. doktor pomogła mi, ale nie do końca. Z tą uprzejmością i arogancją to różnie bywało jak w życiu. P. doktor życzę wiecęj siły, wiary i zaufania ludziom, którzy na pomoc zasługują.

Lekarka pogodna, życzliwa, cierpliwa i wyrozumiała. Doskonałe kompetencje i kwalifikacje, dodatkowo jest internistką. Prawdziwa lekarka z powołania. Zna się na psychoterapii. Wystrój gabinetu godzien uwagi. Doskonały kontakt z pacjentem, prezentuje zupełnie nowe oblicze psychiatrii. Kieruje się dobrem pacjenta, a nie względami finansowymi. Nie ma tzw. skrzywienia zawodowego, żadne kwestie związane z leczeniem nie są jej obce. Jej gabinet odwiedza mnóstwo pacjentów. Polecam.