dr n. med. Agnieszka Kapinos-Gorczyca

Psychiatra

Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie, na którego trafiliśmy. Wspaniałe, wspierające podejście zarówno do dziecka, jak i rodzica. Dzięki Pani doktor wychodzimy na prostą po kilkuletnim błądzeniu w poszukiwaniu diagnozy. Życzę nam wszystkim takich specjalistów i życzliwych ludzi.

Wspaniała pani doktor, poświęca dużo czasu pacjentom, potrafi wysluchac. Szkoda tylko, że terminy bardzo długie, nawet te prywatne.

Jestem mamą 7letniej córeczki,która miała podejrzenie u pani neurolog nadpobudliwości ruchowej ale wiedziałam,że to nie to.Znajoma mi poleciła panią dr A.Gorczyce,popytałam jeszcze innyh rodziców i wszyscy wymieniali tylko to nazwisko,więc szybko chciałam się umówić na wizytę co nie jest takie proste bo na prywatną wizytę w Fundacji Fenix czeka się 4m-ce to jest największy koszmar ale nie dziwi mnie to skoro wszyscy są tak zadowoleni jak ja.Bardzo sympatyczna,drążąca temat,przeprowadząca bardzo szczegółowy wywiad z rodzicem,myślałam,że będzie mi ciężko opowiadać o zachowaniach mojego dziecka ale nawet niewiem kiedy przełamałam się i otwarłam bez problemu,podejście naprawde bardzo dobre,wystarczyło pare pytań do dziecka a dało sie zauważyć,że trafione w sedno.naprawde da się wyczuć zaangażowanie i chęć pomocy.Dzieci są dość szybko diagnozowane w moim przypadku po dwóch wizytach i dodatkowym badaniu.naprawde nie mam żadnych zastrzeżeń,jestem bardzo zadowolona.polecam.

miałam krótki (niestety) ale b. owocny kontakt. Pani Agnieszko: dziękujemy pięknie razem z córką! :-)) za: kompleksowe podejście do problemu, bardzo cenne porady, odpowiednie skierowanie. od pierwszych minut Pani doktor wzbudza zaufanie, emanuje dobrą energią. odnosi się wrażenie, że wreszcie Ktoś kto rozumie i wie co robi. pomimo, że jest osobą młodą to myślę że charyzmatyczną, która potrafi leczyć. życzymy samych sukcesów!