lek. dent. Agata Wikarska

Z usług dentystycznych Pani Doktor korzystam regularnie od 2004 roku i spędziłem na nim przez te lata naprawdę dużo czasu. Rozpoczęło się od łatania dziur, później poprawiania pracy spartolonej przez innych dentystów (nie jest to opinia wyłącznie p. Doktor, również moja - plomby nieszczelne, wtórne próchnice itp). Do p. Doktor trafiłem z jednym wyrwanym zębem, do dnia dzisiejszego nie wyrwała mi ona żadnego, gdyż zgodnie z polityką p. Doktor wyrywanie zębów jest absolutną ostatecznością. "Przeszliśmy" razem przez wiele poziomów dentystyki - od małych wypełnień, przez duże dziury, odbudowy zębów po ...

Do p. Doktor trafiłem z jednym wyrwanym zębem, do dnia dzisiejszego nie wyrwała mi ona żadnego, gdyż zgodnie z polityką p. Doktor wyrywanie zębów jest absolutną ostatecznością. "Przeszliśmy" razem przez wiele poziomów dentystyki - od małych wypełnień, przez duże dziury, odbudowy zębów po on-lay'e, koronki i mosty (implantów na szczęście nie mam). Ponieważ mam słabe i łatwo psujące się zęby, mam świadomość, że gdybym nie trafił do p. Doktor najprawdopodobniej nie miałbym już zębów od piątki wzwyż. A tak, nadal mam je wszystkie (w/w wyrwany ząb jest teraz "zamostkowany").
Tak, p. Doktor stosuje koronki, ale zawsze (w moim przypadku) było to poprzedzone walką o każdy ząb. Gdy już nie było czego ratować, wówczas zęby były "koronowane" ;). Na dzień dzisiejszy mam z 5 koronek w różnych konfiguracjach (na żywym zębie, na martwym zębie, na wkładzie do korzenia), przesiedziałem na fotelu kilka kanałówek, więc pewne "doświadczenie pacjenta dentysty" mam. I z tego punktu widzenia mogę powiedzieć tylko, iż p. Doktor jest najbardziej kompetentnym i najmilszym dentystą jakiego spotkałem w życiu (a kilka gabinetów odwiedziłem). Podczas zabiegów dent. często opowiada dokładnie co robi w danym momencie i nie zdarzyła mi się sytuacja w której nie uzyskałbym odpowiedzi na zadane pytanie (oczywiście przed lub po zabiegu, trudno rozmawiać ze ślinociągiem w ustach ;) ).
Po kilku latach pozytywnych doświadczeń z p. Doktor, wysłałem do niej żonę, a następnie zacząłem chodzić z dziećmi (wszytkie jak na razie nie mają żadnych ubytków, ani "lęku dentystycznego"). I polecam jej usługi od dłuższego czasu wszystkim dobrym znajomym (i jak na razie żadnego nie straciłem).
O pieniądzach - tak, nie jest najtaniej, ale kompetencja, sprzęt i materiał dentystyczny kosztuje. I jeśli o mnie chodzi, to wolę mieć zadbane zęby (ba, w ogóle mieć zęby), niż kupić sobie np. jakąś elektronikę do domu (czy coś innego, fajnego do szpanowania).
I kontrowersyjna uwaga na koniec - nie pisałem tego wszystkiego po to, żeby p. Doktor polecać - ona nie potrzebuje poleceń, o jakości jej usług świadczy chociażby to, że terminy ma na ogół zablokowane na 2-3 tygodnie do przodu (przy codziennym przyjmowaniu pacjentów). Po prostu jest dobrym lekarzem, który uratował mi zęby i o tym chciałem napisać.

Gabinet dr Wikarskiej jest godny polecenia.Profesjonalna i kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie. Dbałość i dokładność w każdym calu.Pani dr bardzo skrupulatnie tłumaczy każdą kwesite,podziwaim też niesamowitą cierpliwość do najmłodszych pacjentów.

Profesjonalizm w każdym calu, obsługa apacjanta na najwyższym poziomie. Nowoczesny gabinet w ktorym co wizytę obserwuje jakis nowy sprzęt i nowe technologie. Każdy zabieg jakiemu sie poddaje jest maksymalnie i mozliwie bezbólowy i bezstresowy. Chodzimy tam całą rodziną. Szczerze polecam!!!

Czytam kilka z poniższych opinii i przyznam, iż jestem zaskoczony kilkoma złośliwościami. Leczę się tu kilka lat wraz z całą rodziną i jakoś nie narzekamy. Wręcz przeciwnie. Szalenie miły personel, kompetentni lekarze. Bardzo dobre wyposażenie. Ilekroć przyjdę do przychodni zawsze coś nowego. A co do cen, jeden wybiera plombę inny koronę, każdy ma wybór. Ja preferuję rozwiązania wieloletnie, dlatego też jestem zadowolony. Zresztą wydaje mi się że ceny są całkiem umiarkowane, za leczenie kanałowe pod mikroskopem wraz z rentgenem zapłaciłem ostatnio chyba 600 zł. Moi znajomi w innym gabinecie płacili 1000. Bardzo gorąco zachęcam.

Ja jestem zadowolona z opieki Pani Doktor. Polecam. Nie jest to zaklejaczka dziur za 100 zł plomba, ale lekarz widzący problem kompleksowo. Na miejscu jest panorama, kamera , mikroskop. Ciekawa diagnostyka. Nigdy nie czułam się na nic naciągnięta, zawsze jednak otrzymałam pełną informację o możliwościach. Aktualnie jestem po zaaplikowaniu implanta. Zabieg przeszedł rewelacyjnie, bez najmniejszych powikłań, bólu. Do gabinetu chodzi niemal cała moja rodzina mąż, córka, siostra i jeszcze kilka osób. Polecam.

Pani doktor bardzo miła i kompetentna, umie patrzeć perspektywicznie na problem i nie zacieśnia kręgu patrzenia do jednej sprawy ale diagnozuje większość problemów. Na miejscu zostały mi wykonane wszystkie niezbędne zabiegi. Bardzo polecam Panią doktor ma bardzo profesjonalne podejście.

Bardzo kompetentna, mila i niedroda. Szczerze polecam :)

Bardzo kompetentna, mila i niedroda. Szczerze polecam :)

Zdecydowanie nie polecam usług w tym gabinecie. Pani doktor leczyła mi zdrowego zęba, gdy tymczasem obok był ząb ze znaczną pruchnicą. Komentarze na temat higieny jamy ustnej..... Komentarz typu: "Udało nam się załatwić problem na jednej wizycie, lecz normalnie powinna Pani przyść na dwie...." i kasuje zamiast 200 zł to 400 zł.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6