lek. dent. Agata Wikarska

Zdecydowanie nie polecam usług w tym gabinecie. Pani doktor leczyła mi zdrowego zęba, gdy tymczasem obok był ząb ze znaczną pruchnicą. Komentarze na temat higieny jamy ustnej..... Komentarz typu: "Udało nam się załatwić problem na jednej wizycie, lecz normalnie powinna Pani przyść na dwie...." i kasuje zamiast 200 zł to 400 zł.

Ja jestem zadowolona z opieki Pani Doktor. Polecam. Nie jest to zaklejaczka dziur za 100 zł plomba, ale lekarz widzący problem kompleksowo. Na miejscu jest panorama, kamera , mikroskop. Ciekawa diagnostyka. Nigdy nie czułam się na nic naciągnięta, zawsze jednak otrzymałam pełną informację o możliwościach. Aktualnie jestem po zaaplikowaniu implanta. Zabieg przeszedł rewelacyjnie, bez najmniejszych powikłań, bólu. Do gabinetu chodzi niemal cała moja rodzina mąż, córka, siostra i jeszcze kilka osób. Polecam.

Bardzo kompetentna, mila i niedroda. Szczerze polecam :)

Bardzo kompetentna, mila i niedroda. Szczerze polecam :)

Pani doktor bardzo miła i kompetentna, umie patrzeć perspektywicznie na problem i nie zacieśnia kręgu patrzenia do jednej sprawy ale diagnozuje większość problemów. Na miejscu zostały mi wykonane wszystkie niezbędne zabiegi. Bardzo polecam Panią doktor ma bardzo profesjonalne podejście.

Z usług dentystycznych Pani Doktor korzystam regularnie od 2004 roku i spędziłem na nim przez te lata naprawdę dużo czasu. Rozpoczęło się od łatania dziur, później poprawiania pracy spartolonej przez innych dentystów (nie jest to opinia wyłącznie p. Doktor, również moja - plomby nieszczelne, wtórne próchnice itp). Do p. Doktor trafiłem z jednym wyrwanym zębem, do dnia dzisiejszego nie wyrwała mi ona żadnego, gdyż zgodnie z polityką p. Doktor wyrywanie zębów jest absolutną ostatecznością. "Przeszliśmy" razem przez wiele poziomów dentystyki - od małych wypełnień, przez duże dziury, odbudowy zębów po ...

Do p. Doktor trafiłem z jednym wyrwanym zębem, do dnia dzisiejszego nie wyrwała mi ona żadnego, gdyż zgodnie z polityką p. Doktor wyrywanie zębów jest absolutną ostatecznością. "Przeszliśmy" razem przez wiele poziomów dentystyki - od małych wypełnień, przez duże dziury, odbudowy zębów po on-lay'e, koronki i mosty (implantów na szczęście nie mam). Ponieważ mam słabe i łatwo psujące się zęby, mam świadomość, że gdybym nie trafił do p. Doktor najprawdopodobniej nie miałbym już zębów od piątki wzwyż. A tak, nadal mam je wszystkie (w/w wyrwany ząb jest teraz "zamostkowany").
Tak, p. Doktor stosuje koronki, ale zawsze (w moim przypadku) było to poprzedzone walką o każdy ząb. Gdy już nie było czego ratować, wówczas zęby były "koronowane" ;). Na dzień dzisiejszy mam z 5 koronek w różnych konfiguracjach (na żywym zębie, na martwym zębie, na wkładzie do korzenia), przesiedziałem na fotelu kilka kanałówek, więc pewne "doświadczenie pacjenta dentysty" mam. I z tego punktu widzenia mogę powiedzieć tylko, iż p. Doktor jest najbardziej kompetentnym i najmilszym dentystą jakiego spotkałem w życiu (a kilka gabinetów odwiedziłem). Podczas zabiegów dent. często opowiada dokładnie co robi w danym momencie i nie zdarzyła mi się sytuacja w której nie uzyskałbym odpowiedzi na zadane pytanie (oczywiście przed lub po zabiegu, trudno rozmawiać ze ślinociągiem w ustach ;) ).
Po kilku latach pozytywnych doświadczeń z p. Doktor, wysłałem do niej żonę, a następnie zacząłem chodzić z dziećmi (wszytkie jak na razie nie mają żadnych ubytków, ani "lęku dentystycznego"). I polecam jej usługi od dłuższego czasu wszystkim dobrym znajomym (i jak na razie żadnego nie straciłem).
O pieniądzach - tak, nie jest najtaniej, ale kompetencja, sprzęt i materiał dentystyczny kosztuje. I jeśli o mnie chodzi, to wolę mieć zadbane zęby (ba, w ogóle mieć zęby), niż kupić sobie np. jakąś elektronikę do domu (czy coś innego, fajnego do szpanowania).
I kontrowersyjna uwaga na koniec - nie pisałem tego wszystkiego po to, żeby p. Doktor polecać - ona nie potrzebuje poleceń, o jakości jej usług świadczy chociażby to, że terminy ma na ogół zablokowane na 2-3 tygodnie do przodu (przy codziennym przyjmowaniu pacjentów). Po prostu jest dobrym lekarzem, który uratował mi zęby i o tym chciałem napisać.