Agnieszka Ambrzykowska

Lekarz rodzinny

3,5

Pani doktor nie zainteresowana pacjentem odmawiała wizyt domowych z powodu epidemii nie zlecała badań .Odradzam wizyt u tej Pani doktor a niestety nie w kazdym przypadku teleporada spełnia swoją rolę .Nie polecam

Dr A. Ambrzykowska - świetny lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta!Pomogła mi wyjść z bardzo poważnej dolegliwości i skierowała na kompleksowe badania. Kompetentna, rzeczowa i miła. Z tego co zaobserwowałam, żadnemu pacjentowi nie odmówiła przyjęcia, nawet jeśli był "bez numerka". Polecam!