lekarz Agnieszka Balińska

Super ginekolog:)bardzo uprzejma i fachowa kobieta:)

Super ginekolog:)bardzo uprzejma i fachowa kobieta:)

dziękuję jej bo mam teraz śliczną córeczkę...

dziękuję jej bo mam teraz śliczną córeczkę...

odradzam, ja też do niej długo chodzilam i ją chwaliłam-kontrole bez żadnych większych kłopotów ze zdrowiem. gdy nadszedł czas że chciałam zajść w ciążę i nie mogłam zaczęła eksperymentować. którymś razem stwierdziła po usg że na 99% jestem i żeby ją utrzymać dostałam zastrzyki. wybrałam hormony i poszłam na badanie krwi - ciąży wcałe nie było. przeżyłam to strasznie. dostałam torbieli rozwaliła mi hormony. powiedziałam dość. lekarz w łodzi zaczął od badań krwi, przede wszystkim prolaktyny. dostałam leki i po 2 m-cach byłam w ciąży. teraz moj syn idzie do przedszkola a ja nadal czytam o jej strasznych eksperymentach. to oburzające. nie probujucie tego na sobie, skoro tak wiele kobiet już za to zapłaciło.

Dziewczyny serdecznie odradzam tą lekarkę. Mówić i ściemniać to ona umie świetnie ale nic poza tym. Nie potrafi przeprowadzić badania usg w ogóle. Nie potrafi nawet przeprowadzić badania usg na nowym sprzęcie. Chodziłam do niej przez 32 tygodnie ciąży zawsze z mężem. Pytaliśmy czy dzidziuś jest zdrowy czy normalnie się rozwija i czy wszystko jest ok. Badanie usg zawsze trwało kilka minut i zawsze mówiła że dzidziuś jest zdrowy rozwija się wspaniale i urodzi się bez żadnych wad. W 32 tc zostałam skierowana na dodatkowe badania do szpitala w Sieradzu bo "dzidziuś za mało rósł". Dopiero w szpitalu dowiedziałam się od innego lekarza że dzidziuś jest bardzo chory ma wiele wad i nie przeżyje. Balińska zrobiła mi dzień wcześniej usg i mówiła że z dzidziusiem jest wszystko w porządku. Ten drugi lekarz stwierdził, że to jest nie możliwe żeby lekarz nie zauważył tylu wad ale jak się dowiedział do kogo chodziłam to zapytał dlaczego chodziłam do niej. Podczas pobytu w szpitalu rozmawiałam z kilkoma lekarzami i każdy mówił że to zła lekarka a jeden powiedział żebym się od niej trzymała jak naj dalej bo wady które wykryto u mojego dzidziusia były już widoczne w 12 tc i wtedy ciąża powinna być przerwana. I powiem że to by było chyba łatwiejsze bo teraz czuje jego ruchy, słyszałam bicie jego serduszka i tydzień chodziłam ze świadomością że niedługo moje dzidzi umrze a ja nie mogę na to nic poradzić. chodząc do Balińskiej ryzykujecie życiem i zdrowiem swojego dziecka a nie ma nic gorszego niż stracić Swoją Kruszynkę.

Dr Balińska między innymi udaje,że wykonuje inseminacje. Kwestią czasu jest jak któraś umrze po jej ,,inseminacjach"Nie ma pojęcia o połoznictwie i ginekologi.Strata pieniędzy jest najmniejszą z konsekwencją kontaktów z ta panią.Oszustka!!!

Dr Balińska między innymi udaje,że wykonuje inseminacje.

Super kobieta!!! Wizyta u niej to przyjemność, jest dla mnie nie tylko ginekologiem ale i psychologiem.

jest bardzo dobra i mila osoba nbmncbkjdfhghgsklgnlskngsnbx,mnbshgisghkbncvm,bnldkfjhgldfkvnx,mfchlsdfkhm,fnb mdnbkjdghmdn kdjfhgdjkfb vdf bdkjdm bndmf bdb ndfmb nfb nf

Tragedia!!! Ciąże powinniśmy Wszystkie wspominać wspaniale a ja zaufałam i się strasznie zawiodłam!!! P.B 2 tyg przed terminem porodu skierowała mnie do szpitala(zagrożenie,że trzeba wywołac poród itd że mi pomorze i będzie przy mnie .żebym sie nie martwiła ,damy rade razem itd) jako że byłam zbyt popuchnięta ..rzekomo..bo na starcie usłyszałam dosłownie !!!"po co tu pani przyszła",że to norma itd. Z perspektywy jako już doświadczona mam wiem że nic mi nie groziło że to jedynie były drobne obrzęki ale co przeszłam przez tą ......wiemy tylko ja i mój mąż...leżałam już ...

Tragedia!!!
Z perspektywy jako już doświadczona mam wiem że nic mi nie groziło że to jedynie były drobne obrzęki ale co przeszłam przez tą ......wiemy tylko ja i mój mąż...leżałam już do końca porodu dwa bite tyg póki mój synek sam nie zdecydował że chce do mamusi naa rączki :-)))

Kochani pokrzywdzeni. Podajcie przykłady tej niekompetencji. Chodzę do Pani Balińskiej i zaczynam się obawiać po przeczytaniu Waszych komentarzy.

Nie polecam tej PANI nikomu,bo uśmiechać się i obiecywać to potrafi.Byłby z niej dobry "polityk"a nie lekarz.