lekarz Agnieszka Balińska

Jeśli chodzi o wizyty były bardzo dobrze prowadzone, kompleksowo. Jesli chodzi o obietnice to nie spełnione.

Najlepsza ginekolog,uratowała mi życie. POLECAM

Najlepsza ginekolog,uratowała mi życie. POLECAM

nie polecam,mami pacjętów obietnicami bez pokrycia

nie polecam,mami pacjętów obietnicami bez pokrycia

Ja jestem bardzo zadowolona ,cała ciaze jezdziłam do Balińskiej .Opieke w szpitalu miałam super,gdy doszło do cesarki A. Balińska była przy mnie .Potrzebna była natychmiastowa pomoc ,gdyz dziecko było owiniete pepowina ,gdyby nie Ona to moje dziecko mogłoskończyc na niedotlenieniu organizmu.Zrobiła wszystko co w jej mocy zaco jestesmy jej wdzieczni razem z mezem .Polecam takiego ginekologa ,aby kazdy był tak jak Ona z powołania to nie dochodziłoby do śmierci lub kalectwa niemowlaków

s..a jakich mało, sz...a, nie polecam, zerowe kompetencje - znam z doświadczenia, brak słów - rzeczywiście umie tylko ładnie mówić, NAPRAWDĘ TYLKO.... przestrzegam kobiety w ciąży przed jej wątpliwą opieką ;((( miała pomóc, nie zaszkodzić....

Nigdy, przenigdy nie pójdę już do "niezwykle sympatycznej" Pani Doktor! Wolę mrukliwego, ale przynajmniej kompetentnego lekarza. Szkoda czasu na opisanie tego jaką krzywdę wyrządziła mi Pani Balińska! Kochane Panie dla własnego dobra omijajcie gabinet Pani Agnieszki.

Zdecydowanie dla dobra pacjentek odradzam panią Balinską

Zdecydowanie dla dobra pacjentek odradzam panią Balinską

Dużo można pisać o tej pani (nigdy nie nazwę tej osoby lekarzem, za dużo zła wyrządziła). Zainteresowanym osobom polecam stronę http://www.znanylekarz.pl/21150/agnieszka-balinska/ginekolog/sieradz

wzbudza zaufanie.potrafi rozmawiac z pacjentem. chodze do niej od dluzszego czasu i jestem zadowolona.spelnia moje oczekiwania i co najwazniejsze zawsze postawi mi dobra diagnoze.

Bardzo miła pani doktor. Tak jak obiecywała tak pomogła mi w porodzie i cały czas wspierała. Polecam