lekarz Agnieszka Balińska

3,5
3,1
2,9

Dziewczyny serdecznie odradzam tą lekarkę. Mówić i ściemniać to ona umie świetnie ale nic poza tym. Nie potrafi przeprowadzić badania usg w ogóle. Nie potrafi nawet przeprowadzić badania usg na nowym sprzęcie. Chodziłam do niej przez 32 tygodnie ciąży zawsze z mężem. Pytaliśmy czy dzidziuś jest zdrowy czy normalnie się rozwija i czy wszystko jest ok. Badanie usg zawsze trwało kilka minut i zawsze mówiła że dzidziuś jest zdrowy rozwija się wspaniale i urodzi się bez żadnych wad. W 32 tc zostałam skierowana na dodatkowe badania do szpitala w Sieradzu bo "dzidziuś za mało rósł". Dopiero w szpitalu dowiedziałam się od innego lekarza że dzidziuś jest bardzo chory ma wiele wad i nie przeżyje. Balińska zrobiła mi dzień wcześniej usg i mówiła że z dzidziusiem jest wszystko w porządku. Ten drugi lekarz stwierdził, że to jest nie możliwe żeby lekarz nie zauważył tylu wad ale jak się dowiedział do kogo chodziłam to zapytał dlaczego chodziłam do niej. Podczas pobytu w szpitalu rozmawiałam z kilkoma lekarzami i każdy mówił że to zła lekarka a jeden powiedział żebym się od niej trzymała jak naj dalej bo wady które wykryto u mojego dzidziusia były już widoczne w 12 tc i wtedy ciąża powinna być przerwana. I powiem że to by było chyba łatwiejsze bo teraz czuje jego ruchy, słyszałam bicie jego serduszka i tydzień chodziłam ze świadomością że niedługo moje dzidzi umrze a ja nie mogę na to nic poradzić. chodząc do Balińskiej ryzykujecie życiem i zdrowiem swojego dziecka a nie ma nic gorszego niż stracić Swoją Kruszynkę.

Witam, odwiedzam gabinet p.doktor Balińskiej od 14 roku życia kiedy byłam jeszcze dziewicą .. Jako b.młoda osoba nie mająca odniesienia do innych ginekologów nabrałam natychmiastowego zaufania do p.doktor . Obecnie mam 24 lata i tylko przez studia w innym mieście miałam okazję odwiedzić innych lekarzy ginekol. ,cieszących się zresztą na forum dobrą opinią . Polecam doktor Balińską młodym dziewczynom wkraczającym w czas pierwszych miesiączek bo pierwsza wizyta małej kobietki u ginekologa to bardzo ważny moment i od niego najczęściej zależy jak w przyszłości będzie dbać o siebie za pomocą kontroli lekarskich .
W chwili obecnej jestem w 6tym miesiącu ciąży i wyprowadziła mnie z początkowych komplikacji . Uważam ,że nie tylko łączy w sobie przyjazne cechy charakteru ale i profesjonalizm Cieszę się ,że pozostałam jej wierna ..
Nie sugerowałabym się negatywnymi opiniami . Dużo w nich zazdrości - inaczej nie potrafię ich skomentować

Na początku pragnę powiedzieć, że jestem rozczarowana skalą oceniania! Moim zdaniem dobroć i kompetencje Pani dr Balińskiej zdecydowanie wykraczają poza skalę. Jest tak cudowną kobietą, tak fachowo doradza i nigdy( mimo pełnej poczekalni ) nie odmawia pomocy! dr Balińska zasługuje na medal! Dzięki niej wczoraj mój synek świętował swoje drugie urodziny, mimo tego iż nikt nie dawał mu szans przyjścia na świat. Jedynie mądrość, cierpliwość i wiara Pani dr Balińskiej dawała mi siłę i nadzieję. Pani doktor od samego początku do końca była cudowna, zawsze mogłam na dr Balińską liczyć! ...

Na początku pragnę powiedzieć, że jestem rozczarowana skalą oceniania!
dr Balińska zasługuje na medal!
Pani doktor od samego początku do końca była cudowna, zawsze mogłam na dr Balińską liczyć! Mimo tego iż moja ciąża nie należała do najłatwiejszych dzięki pani Balińskiej wspominam ten czas cudownie.
dr Balińska to nie tylko profesjonalistka ale również cudowna ciepła kobieta.
Bardzo gorąco polecam dr Balińską

Przyszłam do niej na rutynową wizytę i zdiagnozowała mi torbiele na jajniku. Powiedziała, że mogę być bezpłodna przez to i przepisała leki antykoncepcyjne. Bardzo miła była nie powiem, ale przejęłam się tym wszystkim mocno, płakałam chodziłam przybita, aż ktoś mi powiedział, jaka z niej słaba lekarka i poszłam na inną wizytę- okazało się, że jestem zdrowa jak ryba- zdębiałam, poszłam do 3go lekarza i do szpitala i okazało się, że jestem zdrowa. A pamiętam jak mi jeszcze na usg pokazywała, że o tu.. to szare to pani torbiel. ODRADZAM SERDECZNIE!!! Chyba, że ktoś szuka mocnych wrażeń.

Niestety, bardzo zawiodłam się. Leczyłam u tej pani przewlekłą infekcję. Obiecała mi mnóstwo przeróżnych badań - materiał oczywiście był pobierany, ale wyników nigdy nie widziałam na papierze. Oczywiście płaciłam za te wszystkie badania i za każdą wizytę. Poza tym przeróżne - bardzo drogie - leki, które pogłębiały moje schorzenie. Co dziwne, po każdej wizycie i badaniu w gabinecie (sprawiającym wrażenie niezbyt czystego) objawy infekcji zaostrzały się. Na szczęście w porę się zorientowałam i zmieniłam lekarza. Trafiłam na człowieka na pewno nie tak gadatliwego i uprzejmego jak pani Balińska, czasem był wręcz nieprzyjemny, ale wyleczył mnie, m.in. odstawiając wszystkie drogie leki. Po całej tej przygodzie z panią Balińską straciłam zaufanie do lekarzy, którzy tylko potrafią pięknie, "mądrze" mówić, wiele obiecywać i popisywać się swoją "wiedzą - niewiedzą" fachową. Straciłam również bardzo dużo pieniędzy i zdrowia.

Osoba niesłowna, nie otrzymałam wyniku od kilku iesięcy, zwodzi pacjentów, obiecuje bez konca nie otrzymując dane słowa. Albo ewidentna złośliwość lub zagubienie wyniku lub po prostu nie dała materiału do badania. Wykluczam brak pamięci bo tę posiada bardzo dobrą. Nie wiem co mam myśleć, czy zniechęca mnie do siebie czy próbuje odwlec sprawę dla zapomnienia ?? Waham się nad zmianą lekarza... Nie wiem co mysleć bom koleżanka miała ten sam problem co ja i Ona zrezygnowała za niesłowność tej pani doktor. Pozdrawiam i życzę tej Pani aby zastanowiła się nad ...

Nie wiem co mam myśleć, czy zniechęca mnie do siebie czy próbuje odwlec sprawę dla zapomnienia ?? Waham się nad zmianą lekarza... Nie wiem co mysleć bom koleżanka miała ten sam problem co ja i Ona zrezygnowała za niesłowność tej pani doktor. Pozdrawiam i życzę tej Pani aby zastanowiła się nad negatywnymi postami w Jej sprawie.

Jestem święcie przekonana, iż wszystkie negatywne komentarze są autorstwa zazdrośników, a w większości ''kolegów po fachu'', którzy nie mają żadnych pacjentek. U Pani dr Balińskiej kolejki nie mają końca, jest genialnym lekarzem z powołania. Niesamowicie mądra, pomocna, cierpliwa, uratowała życie wielu dzieciom i kobietom. POLECAM!

odradzam, ja też do niej długo chodzilam i ją chwaliłam-kontrole bez żadnych większych kłopotów ze zdrowiem. gdy nadszedł czas że chciałam zajść w ciążę i nie mogłam zaczęła eksperymentować. którymś razem stwierdziła po usg że na 99% jestem i żeby ją utrzymać dostałam zastrzyki. wybrałam hormony i poszłam na badanie krwi - ciąży wcałe nie było. przeżyłam to strasznie. dostałam torbieli rozwaliła mi hormony. powiedziałam dość. lekarz w łodzi zaczął od badań krwi, przede wszystkim prolaktyny. dostałam leki i po 2 m-cach byłam w ciąży. teraz moj syn idzie do przedszkola a ja nadal czytam o jej strasznych eksperymentach. to oburzające. nie probujucie tego na sobie, skoro tak wiele kobiet już za to zapłaciło.

Ja jestem bardzo zadowolona ,cała ciaze jezdziłam do Balińskiej .Opieke w szpitalu miałam super,gdy doszło do cesarki A. Balińska była przy mnie .Potrzebna była natychmiastowa pomoc ,gdyz dziecko było owiniete pepowina ,gdyby nie Ona to moje dziecko mogłoskończyc na niedotlenieniu organizmu.Zrobiła wszystko co w jej mocy zaco jestesmy jej wdzieczni razem z mezem .Polecam takiego ginekologa ,aby kazdy był tak jak Ona z powołania to nie dochodziłoby do śmierci lub kalectwa niemowlaków

Super kobieta!!! Wizyta u niej to przyjemność, jest dla mnie nie tylko ginekologiem ale i psychologiem.