lekarz Agnieszka Bauer

2,6

Moje dziecko właśnie wylądowało w szpitalu na oddziale zakaźnym,z silnym odwodnieniem i biegunka. Pani doktor powiedziała, ze wszystko z malcem jest w porządku,nie widzi nic złego.W szpitalu byli przerażeni jego stanem!!. Rok temu dziecko wylądowało w izbie przyjęć z silnym zapaleniem uszu, mógł stracić słuch!, dla pani doktor było to przeziębienie:(. O skierowanie do specjalistów to trzeba wprosic siła głosu i zdenerwowania. NIKOMU NIE POLECAM!!!!

Najgorszy pediatra jaki może być. Poszłam z 4 miesięcznym dzieckiem na umówiona wizytę miało byc szczepienie ochronne. Synek był lekko przeziębiony a Pani doktor mimo wszystko kazała je zaszczepić. Kilka godz po szczepieniu synek dostał 40 st gorączki. Doktor odmówila przyjścia do dziecka wypierając się ,że kazała szczepić dziecko.

Nie jest to wspaniała lekarka. Nie ma tytułu doktora. Poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentom. Gada do rzeczy, a praca nie jest dla niej pogaduszkami z pacjentami, tylko leczeniem.

Prowadzi moje dzieci od urodzenia.Zawsze mogę liczyć na jej poradę ,pomoc.

Prowadzi moje dzieci od urodzenia.Zawsze mogę liczyć na jej poradę ,pomoc.

Zstanawiałam się po ostatniej wizycie jak ta pani doktor skonczyła medycynę.To jakaś porażka.Nie odróżnia zapalenia gardła od zapalenia płuc.Nikomu nie zyczę takiego lekarza!