Dużo o pani doktor dobrego słyszeliśmy więc to do niej zwróciliśmy się po pomoc w sprawie leczenia stulejki u naszego 11 letniego syna. Pani doktor ma ogromną wiedzę praktyczna (pomimo dość młodego wieku) i fenomenalne podejście do dzieciaków. Syn jest po zabiegu i na szczęście nie była to dla niego trauma czego obawialiśmy się najbardziej. Chętnie chodzi na kontrole i świetnie się z panią doktor dogaduje.

W 100% polecam Panią doktor. Robiłem u niej zabieg obrzezania a trafiłem do niej z polecenia. Nic dziwnego, ma juz swego rodzaju opinię we Wrocławiu. Zabieg poszedł zaskakująco sprawnie. Zero bólu. Po zabiegu, wiadomo trzeba się uzbroić w cierpliwość bo co tu dużo mówić nie jest najprzyjemniej. Kontrole są bezpłatne i w ogóle świetny kontakt smsowy. Polecam z czystym sumieniem.

Cudowna Pani Doktor którą mój syn Staś po prostu uwielbia. Nie wiem jak ona to robi ale po prostu syn bez marudzenia do niej chodzi z wielką ochotą. Jesteśmy już w prawdzie 2 miesiące po zabiegu stuleki i wszystko jest już zagojone ale nadal jesteśmy w stałym kontakcie z Panią doktor. Lekarka z powołaniem i niezwykłym podejściem.

Świetna lekarka. Niezwykle kontaktowa, z fantastycznym podejściem do małych pacjentów. Byliśmy z synem na konsultacji u Pani doktor w sprawie stulejki. Wszystko wytłumaczyła a dodatkowo złapała rewelacyjny kontakt z synem. Zabieg poszedł bardzo sprawnie. Z syna jesteśmy bardzo dumni bo był bardzo dzielny. Naprawdę fachowa obsługa i doskonały kontakt z dziećmi. Jesteśmy z mężem i synem bardzo zadowoleni z opieki i podejścia pani doktor do problemu. Pozdrawiamy Sabina ze Świdnicy.

Wszystkim rodzicom dzieci z problemem stulejki bardzo serdecznie Panią doktor polecam. Ogromna wiedza, jak na młody wiek spore doświadczenie praktyczne i niesamowite podejście do dzieci. Plus świetny kontakt po zabiegu i darmowe kontrole. Jak się okazuje można trafić na lekarza z prawdziwym powołaniem. Dziękujemy Pani Doktor.

Polecamy. Zabieg leczenia stulejki u 10 letniego chłopca przebieg bez komplikacji. Pani doktor świetna - wszystko tlumaczy, z dzieckiem nawiązuje bardzo dobry kontakt przez co syn na zabieg szedł bez stresu. Ogólnie wszystkim nam ulżyło. Syn się nie męczy a my zadowoleni że już po problemie.

Jestem bardzo zadowolony z leczenia stulejki. Fachowa pomoc, doskonała opieka po zabiegu, świetny kontakt. 100% zadowolenia z efektu.

Zabieg leczenia stulejki u 8 letniego syna przebieg bez komplikacji. Pani doktor ma bardzo dobry kontakt z dziećmi co bardzo dobrze wpłynęło na atmosferę. Syn się nie bał i każda kontrola była tylko formalnością.

Bardzo sympatyczna. Stwarza bardzo dobrą atmosferę. Wszystko tłumaczy. Jestem z nią w stałym kontakcie. Efekty zabiegu bardzo dobre. rekonwalescencja ok. Ogólnie bardzo dobre wrażenie zarówno jeśli chodzi o Panią doktor jak i klinikę.

U tej Pani wykonałam powiększenie pośladków metodą Aqua filling. Niestety ta Pani nie ma zielonego pojęcie na ten temat-efektu nie było żadnego!!!a kosztowało mnie to 16tys zł!!!za taką cenę miałabym implanty silikonowe!Nie polecam!!!