Chirurg Dziecięcy Wrocław

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
50-325 Wrocław

Profesjonalna klinika - polecam! Kompleksowa obsługa, życzliwość Pani Doktor. Jestem naprawdę zadowolona :)
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Patrycja Stawinoga

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Kurkowa 29 / 2
50-210 Wrocław

Niestety,ale "nasza" pani stomatolog już w Brzeziej nie przyjmuje,a szkoda,bo dawno nie spotkałem się z tak miłym fachowcem.Serdecznie pozdrawiam!

prof. dr hab. Maciej Bagłaj

Urolog dziecięcy, Chirurg onkolog

Widok 8
50-052 Wrocław

Najlepszy pod słońcem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie . Interesuje się każdym pacjentem z osobna . Nie traktuje olewajaco , lekarz na medal . Lepszego nie ma!
Opinia dodana przez: Sylwia

Polskie Centrum Zdrowia OT Wrocław - Śródmieście Przychodnia Specjalistyczna z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Sienkiewicza 58/60
50-349 Wrocław

Idealne podejście do małego pacjenta, już od drzwi wita malucha niesamowicie ciekawym podejściem, spokojny, duża wiedza medyczna, powoli i trafnie stawia diagnozę, bez nadmiernego pośpiechu, poświecą tyle czasu ile trzeba, wytłumaczy rodzicom jak na dłoni, prostym i zrozumiałym językiem. Bardzo dobry lekarz, fachowiec i do tego człowiek, miły, rozmowny, dostępny. To bardzo ważne, gdy leczysz dziecko, małe dziecko.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Jerzy Czernik

Swobodna 8a
Wrocław

To nie tylko doskonały lekarz,to przede wszystkim przyjaciel naszych malusińskich,zrobi wszystko żeby ulżyć cierpieniu maluchów

Wrocław

Jest świetny przede wszystkim uratował mi życie.

lekarz Andrzej Gebuza

Zespół Przychodni FORMICA Przychodnia nr 2
Pilczycka 148
54-144 Wrocław

Doświadczony,miły i sympatyczny lekarz,zaangażowany i mający bardzo dobry stosunek do pacjenta. Przeprowadził u mnie zabieg laparoskopowego usunięcia pęcherzyka źółciowego.Wszystko w najlepszym porządku.Polecam.
Opinia dodana przez: Aneta

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Lekarz rzeczowy doskonale znający się na rzeczy . Szybkie badanie i szybka diagnoza. Wszystko było wiadomo. Godny polecenia dla wszystkich .
Chirurg dziecięcy Wrocław lekarz Agnieszka Burkacka

lekarz Agnieszka Burkacka

Chirurg dziecięcy, Lekarz medycyny estetycznej

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
ul. Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław

Długo szukałem lekarza. Byłem nawet na kilku konsultacjach u różnych specjalistów. Temat delikatny dlatego tak zwlekałem z tematem. W końcu po kilku poleceniach trafiłem na doktor Burkacką. No i to był strzał w 10. Już na konsultacji od razu zdecydowałem się na zabieg. Pani doktor wie co robi a przy tym wszystkim ma naprawdę fajne podejście. Zero krępacji, świetna wesoła atmosfera. Biorąc pod uwagę, że zwlekałem ponad rok, dziś mogę ...
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Janusz Ćmikiewicz

Śniadeckich 30 / 1
Wrocław

Lekarz idealny, dużo czasu poświęca małemu pacjentowi. Wszystko jasno tłumaczy. Ma podejście do dzieci. Zawsze odbiera telefony. Przeprowadził zabieg u mojego synka, dzięki temu jest już zdrowy. Polecam
Opinia dodana przez: Alicja

Chirurdzy dziecięcy w Wrocławiu