Wiedza, umiejętności i rewelacyjne podejście do pacjenta. Doktor Burkacka ma wszystkie cechy charakteryzujące dobrego lekarza. Zabieg przebiegł bardzo szybko i bezboleśnie. Pani doktor na bieżąco tłumaczyła co się dzieje w trakcie zabiegu oraz jakie czynności wykonuje Odpowiadała na wszystkie pytania dotyczące zabiegu, a także tłumaczyła czego można się spodziewać zaraz po nim. Sam proces również trwał bardzo krótko i bez żadnych komplikacji. Polecam każdemu niezdecydowanemu.

Bardzo uprzejma, kompetentna osoba, polecam serdecznie.Bardzo kompetentna i uprzejma osoba. Zabieg wykonany profesjonalnie i efekty w pełni satysfakcjonujące. Polecam serdecznie :)

Przemiła i sympatyczna Pani doktor. Już od wejścia tworzy przyjazną atmosferę. Pani Agnieszka wyjaśniła wszystko zachowując pełen profesjonalizm, a sam zabieg wykonany delikatnie i absolutnie bezboleśnie. Widać ogromne doświadczenie. Wsparcie menatalne pacjenta na najwyższym poziomie. :-) Jedynie czego żałuję to tego że trafiłem do Pani Agnieszki dopiero teraz. Polecam z całego serca. :-)

Daje same piątki. Efekty zabiegu świetne, atmosfera super choć trochę się krępowałem, kontakt po zabiegu bardzo dobry. Serio polecam.

Ostrzegam i nie polecam. No chyba, że ktoś się wybiera na konsultację.

Ostrzegam i nie polecam. No chyba, że ktoś się wybiera na konsultację.

Polecam wybrać kogoś innego niż Panią doktor. Pomimo, iż faktem jest ,że Pani jest uprzejma to jednak kończy się to, gdy efekt zabiegu będzie mizerny. Proponuję wszystkim na konsultacji żądać efektu zamierzonego na piśmie, ponieważ konsultacja jest marnotrawiona na suche fakty i opowieści a na stole zaczyna się improwizacja. Po zabiegu u mnie były komplikacje i prawie zerowy efekt no i skończyło się na poprawkach.

Niezwykle ciepła i kontaktowa lekarka. Wszystko tłumaczy, nawet rysuje jak będzie przebiegać zabieg. Jestem 2 miesiące po korekcie uszu u pani doktor i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Trzeba się nastawić że rekonwalescencja jest uciażliwa, opaski itp ale jak się o czymś marzy przez połowę życia to warto.

Jestem bardzo zadowolony z zabiegu choć temat delikatny. Jeśli komuś ta rekomendacja pomoże, to mogę śmiało zapewnić, że jest w dobrych rękach.

Tydzień od konsultacji byłem już po zabiegu. Bardzo sprawna obsługa zarówno przed zabiegiem jak i po. Dużym plusem są bezpłatne kontrole.Pani doktor bardzo sympatyczna.

Konkretna ale i z poczuciem humoru. Wytłumaczyła na czym polega zabieg i czego się mogę spodziewać. Byłem mega zestresowany przed ale wszystko poszlo ok. Polecam