Bardzo sympatyczna. Stwarza bardzo dobrą atmosferę. Wszystko tłumaczy. Jestem z nią w stałym kontakcie. Efekty zabiegu bardzo dobre. rekonwalescencja ok. Ogólnie bardzo dobre wrażenie zarówno jeśli chodzi o Panią doktor jak i klinikę.

Zabieg leczenia stulejki u 8 letniego syna przebieg bez komplikacji. Pani doktor ma bardzo dobry kontakt z dziećmi co bardzo dobrze wpłynęło na atmosferę. Syn się nie bał i każda kontrola była tylko formalnością.

Świetna lekarka. Niezwykle kontaktowa, z fantastycznym podejściem do małych pacjentów. Byliśmy z synem na konsultacji u Pani doktor w sprawie stulejki. Wszystko wytłumaczyła a dodatkowo złapała rewelacyjny kontakt z synem. Zabieg poszedł bardzo sprawnie. Z syna jesteśmy bardzo dumni bo był bardzo dzielny. Naprawdę fachowa obsługa i doskonały kontakt z dziećmi. Jesteśmy z mężem i synem bardzo zadowoleni z opieki i podejścia pani doktor do problemu. Pozdrawiamy Sabina ze Świdnicy.

U tej Pani wykonałam powiększenie pośladków metodą Aqua filling. Niestety ta Pani nie ma zielonego pojęcie na ten temat-efektu nie było żadnego!!!a kosztowało mnie to 16tys zł!!!za taką cenę miałabym implanty silikonowe!Nie polecam!!!