lek. med. Agnieszka Czubaklek. med. Agnieszka Czubak - zdjęcie profilowe

lek. med. Agnieszka Czubak

Dermatolog, Wenerolog

3,4

Posiada doświadczanie kliniczne i ambulatoryjne w zakresie chorób skóry. Konsultuje dorosłych i dzieci od 5 roku życia w zakresie leczenia chorób infekcyjnych skóry i błon śluzowych (bakteryjnych, wirusowych, grzybiczych) i chorób alergicznych. Zajmuje się leczeniem łuszczycy. Udziela porad dotyczących zmian barwnikowych skóry a także zmian w obrębie przydatków skóry (włosy, paznokcie).

Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych

Nie polecam tego lekarza. Działa niepewnie i po omacku. Mam otrzymała antybiotyk, który minimalnie poprawił stan choroby. Przy wizytach pani doktor nie była pewna, żadnej wystawianej przez siebie tezy. Finalnie mama otrzymała skierowanie na usg z podejrzeniem zakrzepicy, gdzie riadolog od razu stwierdziła, ze to zupełnie inna choroba, co później się potwierdziło. Więcej informacji uzyskałem od znajomych lekarzy i z internetu, niż lekarka przekazała mamie. Finalnie mama została, z łaski przyjęta z odpowiedzią, że p. doktor nie ma tu już więcej nic do roboty i trzeba jechać do szpitala na zastrzyki. Dodam tylko, że zarówno radiolog, jak i lekarz przyjmujący mamę na sor, byli zdziwieni, że dopiero po 3 tygodniach nieskutecznego leczenia, skierowano mamę na USG, gdzie powinno się od tego zacząć.
Mimo licznych błędów i olewczego podejścia do pacjenta, pani doktor nie miała sobie nic do zarzucenia, kwitując wizytę stwierdzeniem, że się zdarza.

Zdecydowanie nie polecam, chyba, że ktoś lubi być testowany przez niepewność i niekompetencje tej kobiety.

Najlepszy dermatolog!!! Fachowa, kompetentna, rzeczowa. Doktor z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Nie spotkałam lepszego fachowca w swojej dziedzinie. Świadczyć o wiedzy pani doktor może być fakt, że jestem jej pacjentem od prawie 7 lat mimo że mieszkam na drugim krańcu Polski. Miła dla pacjentów i cierpliwa. Gorąco polecam!

Znam Panią doktor od kilku lat i jestem jej stałym pacjentem. Pełny profesjonalizm, spora wiedza i doskonałe podejście do pacjenta. Zawsze stara się pomóc. Sprawiła, że moje przewlekłe dolegliwości nie są już tak przewlekłe. A jako mężczyna moge powiedzieć, że to bardzo miła i atrakcyjna kobieta.

Pani doktor wysłuchała kilku zdań o problemach, z którymi nie mogę się uporać od kilkunastu lat i o ich zaostrzeniu oraz o wielorakich specyfikach po jakie sięgałam. Powiedziała: czasem bywa, że skóra ma defekt, proszę zastosować pielęgnację skóry (zapytana jaką - nie raczyła wytłumaczyć). Na problem skóry głowy przepisała jeden z dostępnych szamponów (mimo że wspominałam, że nie pomagały) i powtórzyła po poprzednim dermatologu płyn na receptę (po mojej informacji, że nie działał). Konsultacja warta funta kłaków, mniej niż na najgorszym internetowym forum. A czekałam na wizytę 1,5 mies. Gdybym ja tak pracowała, to bym już dawno była wylana. Lekarz widocznie nie jest zobowiązany do zaangażowania w swoją pracę.

Męczyłem się z trądzikiem mając 30 lat. Pani doktor pomogła i wszystko wróciło do normy. Polecam serdecznie panią doktor.