lekarz Agnieszka Dmowska-Koroblewska Agnieszka

3,5
3,2
3,3
2,8

Uszu nie oszczędzałem ładując w nie dużo decybeli co spowodowało pogorszenie się słuchu. Po leczeniu u pani doktor i przestrzeganiu zaleceń lekarza słuch znacznie się poprawił. Profesjonalizm na bardzo wysokim poziomie

Świetna lekarka. Trzech lekarzy laryngologów bagatelizowało mój problem z zatokami, nie rozpoznając co mi dolega. Do Pani doktor trafiłem przez przypadek na kontrolę uszu. O ile z uszami było wszystko OK, to lekarka od razu zainteresowała się moimi zatokami i przede wszystkim postawiła dobrą diagnozę. Dzięki temu moje zatoki są teraz w dużo lepszym stanie. Polecam, świetna specjalistka. Pełen profesjonalizm!

Trafiłem do Pani Doktor z przewlekłym zapaleniem zatok i muszę powiedzieć że jest ona pierwszym lekarzem, który gruntownie mnie zbadał i zainteresował się szukaniem przyczyn i dokładną diagnozą, a nie tylko doraźnym leczeniem objawów i przepisywaniem kolejnych antybiotyków. Jestem bardzo zadowolony. Przemiła pani doktor!Polecam

Na wizytę pojechałam 350km. do centrum leczeni zatok gdzie przymują laryngolodzy ,pani doktor nie wybierałm . Wizytą u lekarza byłam zawiedziona , pani doktor poświeciła mi niecałe 5 min, zero wywiadu a , o wytłumaczenie zagadnień musiałam się prosić , i oczywiście odrazu pani doktor umówiła mnie na nastepną wizytę z trzema zabiegiegami . Z łaska pani doktor zapisłam i jakie będę miała zabiegi wymieniając niebagatelną ceną . Nie polecam takiej wizyty i tej kliniki .. Pacjętka

Wizyta u tej P.doktor to jakiś horror, nienaturalnie się zachowuje, za bardzo sympatyczna, widzi to czego nie ma i szybko wyznacza następną wizytę, stracone pieniądze i duże koszty dojazdu, zero leczenia,cel wizyty ostry ból gardła - fałszywa diagnoza guz krtani (dwukrotna wizyta u innego laryngologa absolutnie tego nie potwierdziła ) moja diagnoza :Wyłudzanie Kasy, absolutnie nie polecam

Od kilku lat jestem leczona i ostatnio w ogóle już nie korzystam z wizyt u Pani doktor... Jest osobą bardzo zadufaną w sobie. Nie dba o dobro pacjenta. Po każdej wizycie moje uszy na nowo są zakażane i chore...