lekarz Agnieszka Dorocińska

Do Pani doktor chodzimy z dziećmi już ponad 2 lata - to jest nie tylko świetny lekarz ale i cudowny człowiek - wyjaśnia, ma super podejście do dzieci, zawsze trafia z diagnozą i poświęca im czas.

Cudowny lekarz, z wielką pasją i ogromna wiedzą. Nie traktuje rodzica z góry, zawsze wszystko cierpliwie tłumaczy rozwiewając wszelkie wątpliwości i troski. Cieszę się że moje dzieci są pod opieka takiego fachowca..

Kompetentna, sympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Chętna do pomocy, zainteresowana pacjentem nie tylko jego chorobą. Umie tak "zaczarować" moje dziecko że nawet ze szczepienia wychodzi w dobrym nastroju.. Trafiłam z polecenia i to był strzał w dziesiątkę!

Najlepsza pediatra w Gdańsku! Empatyczna, oddana z ogromnym doświadczeniem i wiedzą którą cały czas poszerza. Zawsze uśmiechnięta, zaangażowana i pomocna, nigdy nie odmówiła przyjęcia dodatkowego mimo dużego obłożenia pacjentami. Z wizyty zawsze wychodzę doinformowana i uspokojona. Prawdziwy lekarz z powołania..

Anioł nie człowiek! cudowna lekarka z ogromną wiedzą i wspaniałym podejściem do dzieci. Empatyczna, zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Nigdy nas nie zawiodła, zawsze chętnie odpowiada na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości, dobiera indywidualne leczenie które zawsze jest skuteczne. Na szczepieniach stara się zminimalizować stres zarówno dziecka jak i rodziców, rzetelnie informuje o możliwościach tego co może się wydarzyć. Oby więcej było takich lekarzy!

Najlepszy pediatra w Trójmieście! Oddana pacjentom, z ogromną wiedzą i wspaniałym podejściem do dzieci. Moje dzieci ją uwielbiają:) Lekarz z powołania godny polecenia !

Najgorsza pediatra jaką znam, przepisałam do niej na chwilę swoją dwójkę dzieci po urodzeniu córki, ze względu na sąsiedztwo przychodni względem naszego miejsca zamieszkania, ale gorzej zrobić nie mogłam. Zawsze ten sam schemat wizyty, nos w komputerze, brak kontaktu wzrokowego, empatii, zdawkowe wypowiedzi, o wszystko trzeba dopytywać, szczepienie to jeden dramat, ciśnienie, nagonka, płacz dzieci i brzdękanie kluczami lub patyczkami do przeglądu gardła żeby uspokoić płacz, szybko wyklepywane regułki, byleby powiedzieć swoje, a nie faktycznie poinformować pacjenta, tak by zapamiętał, zrozumiał i bez wątpliwości wrócił do domu. Wszystko dzieje się taśmowo jak w jakiejś fabryce, żeby nie powiedzieć gorzej, istny koszmar. W dodatku przy zabieraniu dokumentów z przychodni razem z pielęgniarką p. Zacharewicz dokonały sfałszowania naszej dokumentacji medycznych, przez co sprawa została zgłoszona. Wróciliśmy do naszej doświadczonej pediatry, za którą niestety nadal jeździmy na drugi koniec Gdańska, ale warto, bo dobry pediatra jest dziś na wagę złota.