Agnieszka Dziuba

Bardzo polecam panią Doktor Agnieszkę Dziuba. Jest przesympatyczna i rewelacyjnie wykonuje swoją pracę. W nagłych przypadkach bierze od ręki. Polecam, polecam,polecam!

polecam panią Agnieszkę! Została mi polecona przez koleżankę. Jedna z najlepszych stomatologów w Mielcu.

Obiektywna ocena, pierwsza wizyta, rozwiercenie 3 zębów, 3 znieczulenia, rentgen, trutka, fleczery oraz założenie gipsu aby żadne treści pokarmowe nie dostały się do zęba. Co do tych opinii to są nad wyraz podejrzane. Sprzęt jaki Pani doktor używa nie jest stary ale też na nowy nie wygląda. Bardzo wielu znajomych poleca tą doktor więc raczej tylko może jedna tutaj wypowiedź jest podkoloryzowana. Za znieczulenie 10 zł, rentgen 10 zł, co do reszty nie wypowiem się bo jestem dopiero po 1 wizycie.

Zdecydowanie polecam, miło, szybko, dokładnie i bezboleśnie

Zdecydowanie polecam, miło, szybko, dokładnie i bezboleśnie

Bardzo profesjonalana i mila lekarka .Polecam

Bardzo profesjonalana i mila lekarka .Polecam

Bardzo miła i kompetentna pani doktor,profesjonalistka. Wysoki standard świadczonych usług.Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty.Polecam!!! I.

I.

mila, uprzejma i cierpliwa, i oto wlasnie chodzi, a jak sie zebow nie myje to trzeba potem cierpiec na swoj wlasny rachunek

dentysta godny polecenia. następnym razem też sie tam wybiorę, bo coś mnie ząb boli.

Na prawdę suprer lekarz. Miła, fachowa, a przy tym posiada świetny sprzet i daje gwarancje dobrego leczenia. goraco polecam.

Pełen profesjonalizm, bardzo miła pani doktor. Gorąco polecam

Pełen profesjonalizm, bardzo miła pani doktor. Gorąco polecam