Filtruj terminy

Stomatolog Mielec

ul. Emila Godlewskiego 10A
39-300 Mielec

Polecam serdecznie, miły, sympatyczny, otwarty i doradczy. Jestem bardzo zadowolony po wizycie u Pana Bartosza.

Opinia dodana przez: Marcin

NZOZ "MEDENTAL" L & S
Biernackiego 1/26
39-300 Mielec

Zdecydowanie polecam. Wybrałem się do tego stomatologa na podstawie poniższych opinii, po wyszukaniu wszystkich stomatologów w Mielcu pojawiają się tacy, którzy opinii mają więcej (równie dobrych – na „5”), ale ten lekarz ma opinie aktualne - z tego roku, a pozostali w większości tylko starsze. „Wiercenie” + „trutka” = 30 zł. Kolejna wizyta po kilku dniach i kolejny ząb – również „wiercenie” i założenie fleczera – 10 zł. Stomatolog ten wykazuje pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie, wszystko wyjaśnia w trakcie zabiegu. Dyskutowaliśmy w tym temacie w dużym gronie osób i wszystkie bardzo sobie chwaliły tego stomatologa czym tylko potwierdziły moje opinie. Jak dotąd wszystko wskazuje na to, że Pan Krzysztof Wielgosiński będzie moim + mojej rodziny stomatologiem „na stałe”. Kolejne wizyty już umówione.

Mielec

Bardzo polecam panią Doktor Agnieszkę Dziuba. Jest przesympatyczna i rewelacyjnie wykonuje swoją pracę. W nagłych przypadkach bierze od ręki. Polecam, polecam,polecam!

Przychodnia specjalistyczna
Wolności 56
39-300 Mielec

Mam do tego człowieka PEŁNE zaufanie, bo leczył mnie długi czas i w sumie ufam tylko jemu. Miałem bardzo duże problemy z zębami i wiele znieczuleń nie działało na mnie. Ale pan Rafał na prawdę potrafi zadbać o zęby i leczy na prawdę dobrze a gabinet posiada opcje znieczulenia cyfrowego no i od tego czasu fobie o borowaniu no już są przeszłością. Pełne zaufanie, polecam wam bardzo. A do tego jest na prawdę na czasie z techniką.

Gabinet stomatologiczny

39-300 Mielec

Uwazsm, że pan dr. Paweł Bednarz jest najlepszym stomatologiem w Mielcu. Bardzo kompetentny i świetny lekarz, uprzejmy, miły i z poczuciem humoru. Specjalista w każdym calu. Znający się na swojej profesji. Potrafi bezboleśnie usunąć każego zęba nawet w sytuacji kiedy inni boją się podjąć tego zabiegu. Serdecznie wszystkim polecam pana doktora. Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Marian

Kilińskiego 67a
39-300 Mielec

Polecam po prostu :) na około 20 znajomych którzy tam chodzą to wszyscy są bardzo zadowoleni. jedna osoba tylko coś tam marudziła, ale to chyba z jej winy nastąpiło uchybienie, choć nie jestem w 100% pewna. bardzo miło i sympatycznie. chociaż Pani doktor powinna wg mnie nieco zainwestować w sprzęt. jakby nie było to jej nie zmienię i tak :)

Mielec

Bardzo polecam tą dentystkę ! Jako osoba jest bardzo uprzejma, ale także stanowcza. Zawsze mówi tylko prawdę. Pacjentowi poświęca tyle czasu ile dana osoba potrzebuje.

"SonoMed"
Pisarka 1b
Mielec

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta, a dbałość o detale zachęca, za każdym razem do kolejnej wizyty. Pani Tomas jest konkretna i kompetentna. Poza tym doskonale radzi sobie z dziećmi:) Szczerze polecam!!

Opinia dodana przez: Barbara

NZOZ "MEDENTAL" L & S
Biernackiego 1/26
39-300 Mielec

Pani doktor bardzo wnikliwa i dokładna. Kompleksowo przegląda całą jamę ustną. Jednocześnie bez przesady. Potrafi doradzić kiedy należy od razu zająć się danym zębem, a kiedy odczekać i sprawdzić za jakiś czas. Produkty których używa są naprawdę dobrej jakości. Cena zależna od skomplikowania zabiegu / wielkości ubytku. Wspaniała dla dzieci! Równie miła dla dorosłych. Traktuje pacjenta jak człowieka i szczerze stara się zrobić wszystko aby mu pomóc. Ceny z tego co się orientuję to są raczej w tej górnej granicy stomatologów mieleckich, chociaż wiem to tylko ze słyszenia bo od lat chodzę do Pani doktor, ponieważ jestem zawsze usatysfakcjonowana, że nie przyszło mi do głowy szukać gdzie indziej. Mogę natomiast potwierdzić, że materiały i techniki stomatologiczne jakie stosuje są bardzo profesjonalne i trwałe na lata! POLECAM:)

Opinia dodana przez: Ola

Mielec

Niestety przebieg leczenia nie tak miał wyglądać (zła ocena sytuacji , a nastepnie leczenia) przez co po 2 latach leczenia u tej Pani ,muszę teraz juz u innego lekarza założyc nowy aparat i kolejne 1,5 roku leczenia ,mogę powiedzieć ,ze czas pieniądze wyrzucone w błoto.

Opinia dodana przez: ***

Stomatolodzy w mieście Mielec