Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Stomatolog Mielec

- 73 lekarzy

Gabinet
ul. Emila Godlewskiego 10A
39-300 Mielec

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam serdecznie, miły, sympatyczny, otwarty i doradczy. Jestem bardzo zadowolony po wizycie u Pana Bartosza.
Opinia dodana przez: Marcin

NZOZ "MEDENTAL" L & S
Biernackiego 1/26
39-300 Mielec

Średnia ocen: 5,0/5
Zdecydowanie polecam. Wybrałem się do tego stomatologa na podstawie poniższych opinii, po wyszukaniu wszystkich stomatologów w Mielcu pojawiają się tacy, którzy opinii mają więcej (równie dobrych – na „5”), ale ten lekarz ma opinie aktualne - z tego roku, a pozostali w większości tylko starsze. „Wiercenie” + „trutka” = 30 zł. Kolejna wizyta po kilku dniach i kolejny ząb – również „wiercenie” i założenie fleczera – 10 zł. Stomatolog ten ...
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Mielec

Średnia ocen: 4,9/5
Bardzo polecam panią Doktor Agnieszkę Dziuba. Jest przesympatyczna i rewelacyjnie wykonuje swoją pracę. W nagłych przypadkach bierze od ręki. Polecam, polecam,polecam!
Opinia dodana przez: Anonim

Przychodnia specjalistyczna
Wolności 56
39-300 Mielec

Średnia ocen: 4,8/5
Mam do tego człowieka PEŁNE zaufanie, bo leczył mnie długi czas i w sumie ufam tylko jemu. Miałem bardzo duże problemy z zębami i wiele znieczuleń nie działało na mnie. Ale pan Rafał na prawdę potrafi zadbać o zęby i leczy na prawdę dobrze a gabinet posiada opcje znieczulenia cyfrowego no i od tego czasu fobie o borowaniu no już są przeszłością. Pełne zaufanie, polecam wam bardzo. A do tego ...
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet stomatologiczny

39-300 Mielec

Średnia ocen: 4,4/5
Uwazsm, że pan dr. Paweł Bednarz jest najlepszym stomatologiem w Mielcu. Bardzo kompetentny i świetny lekarz, uprzejmy, miły i z poczuciem humoru. Specjalista w każdym calu. Znający się na swojej profesji. Potrafi bezboleśnie usunąć każego zęba nawet w sytuacji kiedy inni boją się podjąć tego zabiegu. Serdecznie wszystkim polecam pana doktora. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Marian

Gabinet
Kilińskiego 67a
39-300 Mielec

Średnia ocen: 4,4/5
Polecam po prostu :) na około 20 znajomych którzy tam chodzą to wszyscy są bardzo zadowoleni. jedna osoba tylko coś tam marudziła, ale to chyba z jej winy nastąpiło uchybienie, choć nie jestem w 100% pewna. bardzo miło i sympatycznie. chociaż Pani doktor powinna wg mnie nieco zainwestować w sprzęt. jakby nie było to jej nie zmienię i tak :)
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Mielec

Średnia ocen: 4,1/5
Bardzo polecam tą dentystkę ! Jako osoba jest bardzo uprzejma, ale także stanowcza. Zawsze mówi tylko prawdę. Pacjentowi poświęca tyle czasu ile dana osoba potrzebuje.
Opinia dodana przez: Anonim

"SonoMed"
Pisarka 1b
Mielec

Średnia ocen: 4,1/5
Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta, a dbałość o detale zachęca, za każdym razem do kolejnej wizyty. Pani Tomas jest konkretna i kompetentna. Poza tym doskonale radzi sobie z dziećmi:) Szczerze polecam!!
Opinia dodana przez: Barbara

NZOZ "MEDENTAL" L & S
Biernackiego 1/26
39-300 Mielec

Średnia ocen: 3,8/5
Pani doktor bardzo wnikliwa i dokładna. Kompleksowo przegląda całą jamę ustną. Jednocześnie bez przesady. Potrafi doradzić kiedy należy od razu zająć się danym zębem, a kiedy odczekać i sprawdzić za jakiś czas. Produkty których używa są naprawdę dobrej jakości. Cena zależna od skomplikowania zabiegu / wielkości ubytku. Wspaniała dla dzieci! Równie miła dla dorosłych. Traktuje pacjenta jak człowieka i szczerze stara się zrobić wszystko aby mu pomóc. Ceny z tego ...
Opinia dodana przez: Ola

Gabinet

Mielec

Średnia ocen: 3,6/5
Niestety przebieg leczenia nie tak miał wyglądać (zła ocena sytuacji , a nastepnie leczenia) przez co po 2 latach leczenia u tej Pani ,muszę teraz juz u innego lekarza założyc nowy aparat i kolejne 1,5 roku leczenia ,mogę powiedzieć ,ze czas pieniądze wyrzucone w błoto.
Opinia dodana przez: ***

Stomatolodzy w MielcuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat