Filtruj terminy

Stomatolog Mielec

lek. dent. Paweł Bednarz

Gabinet stomatologiczny

39-300 Mielec

Uwazsm, że pan dr. Paweł Bednarz jest najlepszym stomatologiem w Mielcu. Bardzo kompetentny i świetny lekarz, uprzejmy, miły i z poczuciem humoru. Specjalista w każdym calu. Znający się na swojej profesji. Potrafi bezboleśnie usunąć każego zęba nawet w sytuacji kiedy inni boją się podjąć tego zabiegu. Serdecznie wszystkim polecam pana doktora. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Marian

Agnieszka Dziuba

Mielec

Bardzo polecam panią Doktor Agnieszkę Dziuba. Jest przesympatyczna i rewelacyjnie wykonuje swoją pracę. W nagłych przypadkach bierze od ręki. Polecam, polecam,polecam!

lek. dent. Paweł Duszkiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Botaniczna 4
39-300 Mielec

Ja bardzo polecam doktora. Ja sie strasznie boje dentysty ale u niego jest wszyatko ok. Nie mam zadych zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Krzysztof Wielgosiński

39-300 Mielec

Zdecydowanie polecam. Wybrałem się do tego stomatologa na podstawie poniższych opinii, po wyszukaniu wszystkich stomatologów w Mielcu pojawiają się tacy, którzy opinii mają więcej (równie dobrych – na „5”), ale ten lekarz ma opinie aktualne - z tego roku, a pozostali w większości tylko starsze. „Wiercenie” + „trutka” = 30 zł. Kolejna wizyta po kilku dniach i kolejny ząb – również „wiercenie” i założenie fleczera – 10 zł. Stomatolog ten ...

lek. dent. Urszula Rachwał

Kilińskiego 67a
39-300 Mielec

Polecam po prostu :) na około 20 znajomych którzy tam chodzą to wszyscy są bardzo zadowoleni. jedna osoba tylko coś tam marudziła, ale to chyba z jej winy nastąpiło uchybienie, choć nie jestem w 100% pewna. bardzo miło i sympatycznie. chociaż Pani doktor powinna wg mnie nieco zainwestować w sprzęt. jakby nie było to jej nie zmienię i tak :)

Aleksandra Łojczyk

Ortodonta, Stomatolog

Mielec

Niestety przebieg leczenia nie tak miał wyglądać (zła ocena sytuacji , a nastepnie leczenia) przez co po 2 latach leczenia u tej Pani ,muszę teraz juz u innego lekarza założyc nowy aparat i kolejne 1,5 roku leczenia ,mogę powiedzieć ,ze czas pieniądze wyrzucone w błoto.
Opinia dodana przez: ***

lek. dent. Anna Bardowska

Ortodonta, Stomatolog

39-300 Mielec

Uważam Panią lek. ortodontę Annę Bardowską za specjalistę, którego nie poleciłabym nikomu. Moje ponad dwuletnie doświadczenie ewidentnie wskazuje na to, iż brak Pani lek. podejścia do pacjenta, nigdy w trakcie trwania leczenia nie przyjęła mnie o wyznaczonej godzinie. Nawet zdarzyło się, że Pani lek. poszła sobie do domu nie przyjmując mnie wcale. Ponadto uprzejmość tejże Pani lek. również wiele stawia do życzenia, na pytania dotyczące leczenia pacjent nie usłyszy żadnej ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Bożena Lupa

39-300 Mielec

Pani doktor bardzo wnikliwa i dokładna. Kompleksowo przegląda całą jamę ustną. Jednocześnie bez przesady. Potrafi doradzić kiedy należy od razu zająć się danym zębem, a kiedy odczekać i sprawdzić za jakiś czas. Produkty których używa są naprawdę dobrej jakości. Cena zależna od skomplikowania zabiegu / wielkości ubytku. Wspaniała dla dzieci! Równie miła dla dorosłych. Traktuje pacjenta jak człowieka i szczerze stara się zrobić wszystko aby mu pomóc. Ceny z tego ...
Opinia dodana przez: Ola

lek. dent. Ina Augustyn-Pietryka

Chirurg ogólny, Stomatolog

al. Niepodległości 12 lok. 20
39-300 Mielec

Przeglądneła mi uzębienie ,załatała co było potrzeba.Doradziła usuniecie kamienia przed weselem u rodziny i miałem uśmiech jab na budyniu.

Regina Domagała

Mielec

Bardzo polecam tą dentystkę ! Jako osoba jest bardzo uprzejma, ale także stanowcza. Zawsze mówi tylko prawdę. Pacjentowi poświęca tyle czasu ile dana osoba potrzebuje.

Stomatolodzy w Mielcu