lek. dent. Urszula Rachwał

Zawsze fachowo i uprzejmie. Ściąganie kamienia, wszelkie ubytki wykonane bardzo dobrze. Odwiedzam gabinet Pani Rachwał od jakichś 15 lat. Polecam!!!

Polecam po prostu :) na około 20 znajomych którzy tam chodzą to wszyscy są bardzo zadowoleni. jedna osoba tylko coś tam marudziła, ale to chyba z jej winy nastąpiło uchybienie, choć nie jestem w 100% pewna. bardzo miło i sympatycznie. chociaż Pani doktor powinna wg mnie nieco zainwestować w sprzęt. jakby nie było to jej nie zmienię i tak :)

Bardzo miła dentystka poświęciła mi bardzo dużo czasu około 5,5h na mojego jednego zęba:):)

Polecam Panią Urszulę Rachwał każdemu kto szuka dobrego stomatologa. Jest rewelacyjną dentystką, zabiegi prowadzi tak bezboleśnie jak to tylko możliwe, ma świetne podejście do dzieci i jest bardzo cierpliwa.

Bardzo dobra stomatolog, polecam z czystym sumieniem.

Bardzo dobra stomatolog, polecam z czystym sumieniem.

..o ile pamietam...to chaotycznie..z ciągłym podglądem na allegro..marudząca...raczej nie polecam:)

Bardzo dobry lekarz. Spełnia oczekiwania pacjenta :)

Bardzo dobry lekarz. Spełnia oczekiwania pacjenta :)

Bardzo uprzejma pani stomatolog, gdy u niej byłem poświęciła mi tyle czasu ile trzeba było. Do gabinetu zawsze wchodziłem punktualnie a czasem nawet kilka minut wcześniej. Polecam tą panią stomatolog;)

Zbyt drogo,lekarz nie poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu.

Zbyt drogo,lekarz nie poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu.