lek. dent. Dariusz Gadomski

2,5

Nie polecam. Poszlam wyrwac zęba- 6. Zaczal wyrywac i okazalo sie ze nie da rady. Rozcinal go, probowal i nic. W koncu wyrwal kawalek, reszte korzenia zszyl i kazal przyjsc za dwa tygodnie. Gdy wydzieral, tak sie siłował ze szczeka bolala mnie przez tydzien. A najgirsze bylo yo, ze rozcial mi kąciki ust pkdczas gdy tak silowal sie z moją szczęka. Gdyby nie przepisal mi ketanolu i antybiotyku nie wiem, czy wytrzymałabym ból w domu.

Byłam u Pana Gadomskiego z synem do usunięcia zęba. Pan Gadomski który podobno jest dobry w usuwaniu nie podjął sie usuniecia. Za pierwszym razem stwierdził ze nie ma czym usunąć bo nie ma akurat narzędzi potem stwierdził ze zęba nie sie usunąć bo będzie ciężko. Za dwa tygodnie poszłam drugi raz Pan Gadomski nie chciał nawet rozmawiac był niemiły i znowu stwierdził ze zeba nie da sie usunąc. Wtym samym dniu usunełam zeba synowi u dentystki i jakos sie dało. Jestem rozczarowana Panem Gadomskim tak nie podchodzi sie do ludzi.

Stomatolog, którego śmiało polecam. Uratował mi dwa zęby, które praktycznie spisałem na straty. Zawsze uprzejmy i zawsze służy pomocą. Nigdy nie odmawia pomocy. Porządny fachowiec. Od lat korzystam z Jego usług i nigdy mnie nie zawiódł. Nie odstawia fuchy. Do gabinetu wchodzi się z uśmiechem i z uśmiechem wychodzi. Podobno to mistrz usuwania zębów (tylko w wymagających tego przypadkach). Kobieta przede mną wyszła "bez zęba", i pierwsze co powiedziała: "a ja się tak bałam..." . Polecam p. Darka, naprawdę warto. Pod każdym względem. Zero strachu, zero bólu. Ja na pewno do innego dentysty już nigdy nie pójdę, bo... bo ten jest najlepszy.

bylam u Pana Gadomskiego zrobil mi zeba ale po jakims czasie poszlam do innego denysty z bolem zeba i okazalo sie ze Pan Gadomski zostawil mi drucik ktorym czyscil kanal poprostu mu sie zlamal i nie powiadamiaac mnie o tym zostawil to w srodku ale kase wzial nie wim co moglo by sie stac jakby inny dentysta tego nie zauwazyl odradzam tego stomatologa