lekarz Agnieszka Federowicz-Lewandowska

Pulmonolog, Pediatra

Przewspaniała Pani doktor. Leczyła mnie, teraz leczy mojego synka. Zawsze miła, uśmiechnięta. Wysłucha do końca, wypyta o drobne szczegóły. Nie wypisuje pochopnie antybiotyku. Zawsze stara się jak najłagodniejszymi metodami wyleczyć. Antybiotyk tylko w razie konieczności. Bardzo troskliwa, uprzejma. Synek nigdy się Pani doktor nie bał. Ciepła i serdeczna osoba. Naprawdę świetny specjalista. Chętnie i bez problemu Pani doktor wypisuje skierowanie do specjalisty. Lepiej sprawdzić i mieć pewność niż wahać się o źle coś zdiagnozować. Ufam tylko tej Pani doktor. Polecam.