lekarz Agnieszka Górna

3,7
3,6
3,6

Od wielu lat korzystam jestem super zadowolony z wizyt pani doktor umie wprowadzić pełny relaks przed wizytą i gdy już siedzisz na fotelu zapominasz o strachu lekarz godny polecenia .w kolejce niestety trzeba trochę poczekać ale warto

Jestem bardzo zadowolony z wizyt pani doktor umie wprowadzić pełny relaks przed wizytą i gdy już siedzisz zapominasz o strachu nie ma problemu ze zniczuleniem nawet posiada bezbolesny system jestem pod wrazeniem

Ostatni komentarz to bzdura byłem świadkiem rozmowy pani komentujący powinna sama nauczyć się kultury bo jeżeli przychodzisz do lekarza z bólem to trzeba poprosić o przyjęcie a nie siedzieć w kącie jak kolek

Ta ,pani nie powinna być stomatologiem,byłam z bólem i nawet rzetelnej informacji nie dostałam,a i jak można dobrze zajmować się pacjentem ,jak się się to robi przy otwartych dzwiach ,dyskutując głośno z kolejną (znajomą)pacjentką,siedzącą w poczekalni .Dziwią mnie te pozytywne opinie.Jeszcze jestem w szoku po takiej wizycie .

Bardzo dobry lekarz relacje miedzy pacjentem a panią doktor są miłe i strach zostaje za drzwiami lekarz godny polecenia

Lekarz ten nie powinien podejmować się leczenia dzieci. Potrafi doprowadzić do zniszczenia zęba stałego u dziecka w wieku 8 lat. Zwalając winę na niedbałość rodzica. Ale chciałabym dodać że wcześniej leczyła tego zęba przez pół roku, bez spodziewanego efektu. Po każdej wizycie dziecko było na lekach przeciwbólowych. Wystarczyła jedna wizyta u innego dentysty i ząb przestał boleć.

Super stomatolog, mila i kompetenta.Serdecznie polecam i nie popieram negatywnych komentarzy, Pani Stomatolog bardzo uprzejma i naprawde swietnie spedzilem czas na fotelu stomatologicznym :) Jeszcze raz goraco polecam.

Jest najlepsza a te wszystkie kiepskie komentarze proszę pominąć bo to wielka bzdura sam skorzystaj a sie przekonasz czy warto

Mimo sympatii do Pani doktor muszę to napisać.Robienie wszystkiego w zastraszającym tempie nie prowadzi do niczego dobrego.Sprzęt w gabinecie profesjonalny,aparat RTG jednak nie używany.Po zdjęcie trzeba biec do ośrodka zdrowia.Dziś kolejny ząb leczony przez Panią doktor się rozsypał.Tragedia po roku czasu.Przy leczeniu kanałowym nie doleczone kanały.Dziękuję-więcej nie kożystam

Zdecydowanie mogę polecić tą Panią Stomatolog. Już od wielu lat korzystam z jej usług razem z rodziną. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta, fachowo wykonuję swoją pracę i do tego jest bardzo sympatyczna:)