lekarz Agnieszka Górna

Jest najlepsza a te wszystkie kiepskie komentarze proszę pominąć bo to wielka bzdura sam skorzystaj a sie przekonasz czy warto

robi nie dokladnie i zepsula mi zeba teraz mnie boli,zlozylam reklamacje a ona powiedzila ze to zaplenie dziasla a to zle zrobiony zab...w kazdym razie nikomu jej nie polece i nigdy wiecej nie skorzystam z jej uslug i wam tez radze jesli nie chcecie wyrzucic kasy w bloto...

NIE POLECAM PO WIZYCIE U PANI DENTYSTKI ZĘBY NADAL CMIĄ TWIERDZI ŻE PACJĘT SOBIE WYMYŚLA BÓL NIEKOMPETENTNA

Zdecydowanie mogę polecić tą Panią Stomatolog. Już od wielu lat korzystam z jej usług razem z rodziną. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta, fachowo wykonuję swoją pracę i do tego jest bardzo sympatyczna:)

osobiście nie polecam!!! brak współczucia i tolerancji , lekceważący stosunek do pacjenta będącego w potrzebie i szukającego pomocy ,cierpienie i ból chyba nic dla niej nie znaczy.

Najlepsza Dentystka w Całym Kętrzynie.

Najlepsza Dentystka w Całym Kętrzynie.

super podejscie do pacjenta.juz nieboje sie dentysty!!!!!

super podejscie do pacjenta.juz nieboje sie dentysty!!!!!

Miła,u tej Pani doktor nie czuje się jak anonimowy pacjent,nawet osoby, które bardzo boja się dentysty(w tym mój mąż)na pewno przełamią lęk, gwarantuję ! Polecam !

Bardzo dobry lekarz stomatolog.Po raz pierwszy pozbyłam się lęku przed dentystą.Uprzejma ,miła ,czułam się jakbym była jedyną i najważniejszą pacjentką.