lekarz Agnieszka Jankiewicz

Psychiatra

Bardzo dobry lekarz, polecam wszystkim zainteresowanym.Bardzo dobre podejście do pacjenta,wysłuchanie i poświęcenie tyle czasu ile wymaga pacjent zbadanie problemu i poddane pod rozwagę różne możliwe rozwiązania.Dziękuję i pozdrawiam.

Drodzy Państwo! Trafiłem do Pani Doktor dzięki pozytywnym opiniom zamieszczonym na tym portalu. Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że wszystkie opinie są szczere i prawdziwe. W skali od 1 do 5 Pani Doktor zasługuje na 10!!! Pani Agnieszka to absolutnie NAJLEPSZY lekarz psychiatra we Wrocławiu. Moje słowa nie oddadzą tego co Pani Doktor dla mnie uczyniła. Mogę śmiało powiedzieć, że Pani Agnieszka uratowała mi życie i sprawiła, że nie boję się patrzeć w przyszłość. Postawiła mnie na nogi i nie wyobrażam sobie innego lekarza, który zapewniłby mi tak wspaniałą opiekę. ...

W skali od 1 do 5 Pani Doktor zasługuje na 10!!! Pani Agnieszka to absolutnie NAJLEPSZY lekarz psychiatra we Wrocławiu. Moje słowa nie oddadzą tego co Pani Doktor dla mnie uczyniła. Mogę śmiało powiedzieć, że Pani Agnieszka uratowała mi życie i sprawiła, że nie boję się patrzeć w przyszłość. Postawiła mnie na nogi i nie wyobrażam sobie innego lekarza, który zapewniłby mi tak wspaniałą opiekę. Świetny lekarz i prawdziwy specjalista, pracuje z olbrzymim zaangażowaniem, wielka odpowiedzialność i doskonała intuicja, naprawdę wie jak każdemu pomóc. Pani Doktor nigdy nie odmawia pomocy, zawsze doradzi i wiem, że jak potrzebuję wsparcia to zawsze mogę liczyć na Panią Agnieszkę. Teraz już wiem, że mój powrót do normalnego życia jest realny i co najważniejsze prowadzi mnie tą drogą mój lekarz, którego darzę wielkim zaufaniem. Chciałbym żeby tak właśnie pracowali wszyscy lekarze! POLECAM WSZYSTKIM PANIĄ DOKTOR AGNIESZKĘ JANKIEWICZ, PANI DOKTOR PO PROSTU CZYNI CUDA!!! Dziękuję za wszystko Pani Agnieszko!!! Pozdrawiam, Michał G.

Bardzo dobry lekarz, polecam wszystkim zainteresowanym.Dobre podejście do pacjenta, zbadanie problemu, omówienie, diagnoza i leczenie- mnie samemu po prostu zaimponowało. Szkoda, że tak późno dostałem namiar na tego lekarza.

Jestem po paru wizytach u Pani Doktor. Powoli staję na nogi. Efekty przyjmowanych leków są jeszcze słabe, bo dopiero zaczynam leczenie, ale już powoli zaczynam je widzieć, czego nie można było powiedzieć o lekach zapisanych przez poprzedniego psychiatrę - a atmosfera w gabinecie jest świetna. Nie czuję się ignorowana, mogę zapytać o wszystko, leki są indywidualnie dobrane w oparciu o moje wcześniejsze doświadczenia.

mam za soba kilka sesji w porownaniu do innych lekarzy poswica max czasu, pyta o wszytko i nie stuka nerwowo w stolik. widac ze zalezy jej na pacjencie i dba o niego. ja sie czuje o niebo lepiej po tych kilku wizytach, a przeszlam juz kilku takich "lekarzy". polecam Pania Doktor kazdemu!!!

Po kilku latach gehenny i męczarni zdobyłem się na wizytę. Byłem trochę spięty lecz gdy tylko zaczęliśmy rozmawiać zdenerwowanie zniknęło. Rozmawialiśmy ze 2 godz, z zainteresowaniem słuchała i ani przez chwilę nie zajmowała się innymi rzeczami. Rozmowa była spokojna, jakbym rozmawiał z kimś kogo dobrze znam. Wspólnie dochodziliśmy do wniosków co jest ze mną nie tak, co bardzo mi się podobało. Potrafi sprawić, że człowiek chce więcej o sobie mówić co w moim przypadku chodziło o zauważenie, że popadłem w (powiedzmy) lekką paranoję, czego sam wcześniej nie zauważyłem... Choć byłem dopiero na pierwszej wizycie myślę, że właściwie dobiera leki, ponieważ pod koniec wizyty zadała mi kilka ważnych pytań o moje zachowanie po czym przepisała nową receptę na inne leki. Rozmowa trwała 2 godz i naprawdę miło było widzieć osobę która INTERESUJE SIĘ a nie spogląda na zegarek... Po wizycie pani doktor zadzwoniła do mnie tego samego dnia by zapytać o kilka drobnych szczegółów, co też moim zdaniem świadczy o jej poświęceniu... I jeszcze jedna sprawa... Bałem się niewygodnych pytań ale przy niej człowiek CHCE być szczery, SAM się otwiera... Naprawdę SZCZERZE POLECAM!!

Moja sytuacja była tragiczna.Prowadzę działalność dopadła mnie depresja byłem na skraju bankructwa i samobójstwa jednym słowem świat się zawalił ale jednak trafiłem na wspaniałego lekarza wystarczyło pare tygodni żebym stanął na nogi. Wracam do życia.Dziękuje

Lekarz z powołania. Rzeczowa kobieta, która przede wszystkim ma czas dla pacjenta. Polecam!

Moja mama od 9 lat była leczona na depresję przez różnych doświadczonych lekarzy psychiatrów, były momenty lepsze, gorsze, różne- tak jak przy tej chorobie bywa.Straciłam nadzieję, że kiedykolwiek odzyskam "starą wesołą" mamę...Ale stało się.W lutym tego roku trafiłam do doktor- która potrafi słuchać chorego, co tydzień jeździłam z mamą na konsultacje i sprawdzanie doboru leków. Po trzech miesiącach stał się CUD!!!!!! Z osoby, która nic nie jadła, oskarżała mnie o to że w jedzeniu podaję jej truciznę itp.Moja 70-cio letnia mama wyzdrowiała, jest pełna życia i wigoru, chce jej się żyć, jest uśmiechnięta. Takiej mamy nie miałam od 9 lat.Jestem tak wdzięczna, że trudno opisać w słowach moje szczęście ( jako osoby zajmującej się chorą).Cieszę się,że trafiłam do Pani Agnieszki Jankiewicz- to przykład lekarza o jakim wszyscy pacjenci marzą ( jak z serialu :))Dziękuję Pani Doktor!!!!!!!