lekarz Agnieszka Janowska-Kulińska

Internista

3,5

Bardzo polecam Panią doktor. Kilka lat zmagałam się z potwornym zmęczeniem, odbijałam się od lekarza do lekarza, którzy robili badania krwi i nie stwierdzali istotnych odchyleń. Do Pani doktor trafiłam z przypadku, bardzo uprzejma i ciepła osoba, która bada pacjenta do momentu znalezienia przyczyny. U mnie był to silny niedobór żelaza. Pani doktor przepisała lek i od tego czasu czuję się o niebo lepiej. To zdecydowanie najlepszy internista do którego trafiłam! Oby więcej takich lekarzy!

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor zleca wszystkie dodatkowe badania do postawienia słusznej diagnozy. Polecam