lekarz Agnieszka Janowska-Kulińska

Wizyta była prywatna lecz patrząc na zaangażowanie Pani doktor...myślę, że to nie ma większego znaczenia. Udałam się do internisty z powodu bólu głowy, bardzo silnego, który uniemożliwiał mi prawidłowy sen. W wyniku braku prawidlowego snu doszły zaburzenia koncentracji i zmęczenie. Pani doktor potraktowała mnie i moje objawy poważnie, nie zlekceważyła ich( z czym się liczyłam idąc do lekarza z taką "błachą sprawą"). Gdy badania wyszły w porządku Pani doktor nie poprzestała na tym( a mogła...wyszły ok), szukała dalej przyczyny...zleciła konsultację neurologa-> on rezonans(...) Okazało się, że był to nowotwór...według neurochirurga ...

Pani doktor potraktowała mnie i moje objawy poważnie, nie zlekceważyła ich( z czym się liczyłam idąc do lekarza z taką "błachą sprawą"). Gdy badania wyszły w porządku Pani doktor nie poprzestała na tym( a mogła...wyszły ok), szukała dalej przyczyny...zleciła konsultację neurologa-> on rezonans(...) Okazało się, że był to nowotwór...według neurochirurga Pani doktor pozwoliła mi na powrót do tego co było. W stanie ostrym, który już by nie był zignorowany, szanse na to co było by były praktycznie żadne, tutaj przeżycie tej operacji było by cudem.
Teraz kiedy wracam( myślę, że z sukcesem) do tego co było nie wyobrażam sobie pójść do innego lekarza...kiedy idę do internisty to tylko do Pani doktor.
Gorąco polecam! Móc korzystać z pomocy takiego specialisty to ogromny zaszczyt. Dziękuję!

Bardzo zaangażowana pani doktor. Wnikliwie bada problem, z którym się przyszło. Zleca niezbędne badania, aby właściwe zdiagnozować przyczynę. Lekarz z powołania, bardzo empatyczna i miła osoba. Cierpliwie słucha. Szczerze polecam wizyty u Pani doktor.

To najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu, empatyczny, wnikliwy, zaangażowany. Polecam Panią Doktor.

Przyłączam się do opinii - dobry kompetentny lekarz . Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do osoby , która szanuje pacjenta..Polecam!!

Przyłączam się do opinii - dobry kompetentny lekarz .

Bardzo polecam Panią doktor. Kilka lat zmagałam się z potwornym zmęczeniem, odbijałam się od lekarza do lekarza, którzy robili badania krwi i nie stwierdzali istotnych odchyleń. Do Pani doktor trafiłam z przypadku, bardzo uprzejma i ciepła osoba, która bada pacjenta do momentu znalezienia przyczyny. U mnie był to silny niedobór żelaza. Pani doktor przepisała lek i od tego czasu czuję się o niebo lepiej. To zdecydowanie najlepszy internista do którego trafiłam! Oby więcej takich lekarzy!

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor zleca wszystkie dodatkowe badania do postawienia słusznej diagnozy. Polecam