lek. dent. Agnieszka Kalinowska

Do gabinetu trafiłem przypadkowo, kilka zębów wyleczonych profesjonalnie i bezboleśnie, a zastrzyki znieczulające- po prostu bajka!! Brakowało mi zęba(zła diagnoza z dzieciństwa) a Pani Dr namówiła mnie na odbudowe go stosując implanta wyjaśniając wszelkie zalety. Jestem teraz szczęśliwym posiadaczem prawie kompletnego uzębienia(zastanawiając się nad kolejnym implantem). POLECAM!!!

POLECAM!!!

Ostatnio miałam problem z dolną ósemką. Okazało się, że musi być usunięta jeszcze w trakcie wyrastania. Przeszłam przez pół Szczecina i nikt nie potrafił mi pomóc. Byłam w dentusie i odmówili mi pomocy, odesłali na PAM, gdzie miałabym czekać ponad dwa miesiące na zabieg. W końcu znajomy polecił mi zadzwonić do dr Kalinowskiej zapewniając, że nigdy nie odmówi pomocy żadnemu pacjentowi. Tak też zrobiłam i w stosunkowo krótkim czasie został zorganizowany zabieg. Wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji.

delikatna, świetnie znieczula, zeby po zrobieniu nie traca plomb, dobry kontakt telefoniczny...

Zdecydowanie polecam!!! Oby więcej takich stomatologów w Szczecinie!

Zdecydowanie polecam!!!
Oby więcej takich stomatologów w Szczecinie!

BYŁAM Z DZIECKIEM PIERWSZY RAZ U DENTYSTY, DZIECKO NA POCZĄTKU PRZERAŻONE-PIERWSZE LODY PRZEŁAMANE IDZIEMY ZA TYDZIEŃ NA DRUGĄ WIZYTĘ!!!SUPER PODEJŚCIE DO DZIECI:)) POLECAM:))

Trafiłam do Pani doktor z polecenia koleżanki i teraz po kilku wizytach i zakończonym leczeniu mogę szczerze polecić ten gabinet - oby więcej takich lekarzy w Szczecinie!

Ta Pani ma wiedzę teoretyczną niestety wiedzy praktycznej nie ma. PO 3 tygodniach wypadła mi plomba - tyle co mogę powiedzieć na ten temat. pani Kalinowska - cały czas robiła minę bardzo mądrego stomatologa jednak jeśli chodzi o resztę...nie polecam nikomu. nO I NIGDY NIE ZAPOMNĘ TEGO ZNIECZULENIA - NA SIŁĘ BEZ WYCZUCIA DO DZIŚ CZUJĘ