lekarz Agnieszka Kielek

Pediatra, Kardiolog

Super lekarz, chodzimy do niej z dziećmi od ok. 10 lat. Nigdy nas nie zawiodła. Stawia trafne diagnozy, doradza, pomaga. Lekarz z powołania. POLECAM

Wspaniała Pani doktor, jakich juz chyba jest mało.Mój syn od 9 lat jest jej pacjentem, teraz będziemy mieć drugie dziecko i tez będzie pod jej opieką. Odpowiada na wszystkie telefony, nie zdażyło mi sie jeszce tak,żebym nie została przyjęta prze nią w gabinecie państwowym, ale jak zachodzi taka potrzeba przyjmuje równiez w domu.Przy małym dziecko wizyt takich miałam dużo i nigdy nie wzieła ani grosza,aż nie raz było mi głupio,ale zostawiając Pani doktor pieniądze, miłabym wrażeie,że ją obrażam. Ze skierowaniem do specjalistów tez nie miałąm nigdy żadnych problemów, tak samo jak na badania. Bardzo dobry lekarz, interesuje sie swqoim pacjetem do takiego stopnia,że sama dzwoni do domu żeby zapytac sie o stan zdrowia, jak dziecko jest chore. Jest bardzo uprzejma , a przy tym skromna, nie czuje się przy niej żadnego skręowania, a przez mojego syna jest wręcz uwielbiana. JESTEM JEJ BARDZO WDZIĘCZNA ZA OPIEKĘ NAD MOIM SYNEM.

Wspaniały lekarz wzbudzający ogromne zaufanie szczególnie u dzieci. Moja córka ją bardzo lubi i nie chce wejść do gabinetu, kiedy nie ma jej Pani Kielek.

Wspaniała lekarka z powołania. Jest rzeczowa, konkretna, ma super podejście do dzieci i stawia trafne diagnozy. Naprawdę dba o swoich małych pacjentów. Wyróżnia się tym od innych lekarzy, że jak dziecko się u niej długo nie pokazuje to sama dzwoni do rodziców i pyta jak tam maluch się czuje i czy dolegliwości ustąpiły. Zaznaczam,że Pani doktor przyjmuje nas bezpłatnie w publicznej przychodni. Byłam mile zaskoczona gdy po urodzeniu dziecka Pani doktor pierwsza zatelefonowała do mnie i zaproponowała,że przyjedzie do domu na wstęną wizytę, żeby tylko w przychodni dziecka na nic ...

Byłam mile zaskoczona gdy po urodzeniu dziecka Pani doktor pierwsza zatelefonowała do mnie i zaproponowała,że przyjedzie do domu na wstęną wizytę, żeby tylko w przychodni dziecka na nic nie narazić, była godzine, przebadała, osłuchała, doradziła i nie wzięła za to ani grosza. Zawsze można z nią skonsultować problem telefonicznie. TO JEST PO PROSTU WSPANIAŁY LEKARZ i dzieci ją uwielbiają. Moja córka jest jej pacjętką już 4,5 roku i ngdy się na niej nie zawiedliśmy.