lekarz Agnieszka Klimek-Żołnowska

Psychiatra

Bardzo, ale to bardzo polecam panią Doktor.

Bardzo, ale to bardzo polecam panią Doktor.

Jesli ktos naprawde chce sie leczyc to polecam PANIA doktor.Mila, smpatyczna, cirpliwa w sluchaniu,prowadzi dialog z pacjentem.Trafna diagnoza i dobor lekarstw.Po kazdej wizycie wychodze w lepszym nastroju.Te negatywne opinie to jakas jawna zlosliwosc.

Pani była bardzo niesympatyczna, spieszyła się przez co miałem wrażenie, że w ogole mnie nie słucha. Później przepisała mi drogie leki i na tym skończyła się nasza współpraca.

Jest wspaniałym lekarzem. Wzbudza zaufanie, uważnie słucha i stara sie znaleźć przyczynę. Nie skupia sie jednynie na wypisaniu leków. Bardzo polecam Panią Doktor.

Fantastyczna osoba :) Zgodzę się z moimi przedmówczyniami,że to lekarz z "powołania", bardzo sympatyczna,kompetentna,aż ma się ochotę umówić na kolejną wizytę. Koszt wizyty 70zł ale naprawdę warto. Serdecznie polecam i pozdrawiam :*

strata czasu i pieniędzy. przykre. Mówiła do pacjentów jak do kilkuletnich dzieci. Infantylne komentarze i pustosłowie.

Koszt wizyty 70zł ale naprawdę warto.
Serdecznie polecam i pozdrawiam :*

Wspaniały lekarz, zgadzam się - "z powołania". Szybko wszystko rozumie, łagodna, wzbudzająca zaufanie i takie poczucie, że rozmawia się naprawdę jak najlepszym przyjacielem. Fantastyczny lekarz, fantastyczny człowiek :)

Polecam,wspaniały lekarz z powołania.Potrafi rozmawiać,wysłuchać, bardzo miła i pomocna w ciężkich chwilach.Skutecznie leczy,polecam jak najbardziej!!!!!