Filtruj terminy

Psychiatra Zielona Góra

lekarz Krzysztof Woźniak

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Leczę się u Pana Doktora 5 lat początek był trudny ponieważ nie zdecydowałem się na pobyt na oddziale ale wkońcu to nastąpiło i Pan Woźniak dobrał leki. Skuteczność jest potwierdzona długością leczenia w Zielonej Górze byłem u 6 psychiatrów i uważam Dr Woźniaka za najlepszego specjalistę. Może wydawać się powściągliwy ale słucha i dobiera właściwą terapie. Sprawił moje życie godniejszym!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Agnieszka Klimek-Żołnowska

NS ZOZ Janusz Gawron - Gabinet Endokrynologiczny-Ginekologiczny
Wyspiańskiego 13/109
65-101 Zielona Góra

Jesli ktos naprawde chce sie leczyc to polecam PANIA doktor.Mila, smpatyczna, cirpliwa w sluchaniu,prowadzi dialog z pacjentem.Trafna diagnoza i dobor lekarstw.Po kazdej wizycie wychodze w lepszym nastroju.Te negatywne opinie to jakas jawna zlosliwosc.
Opinia dodana przez: wodna

Izabella Zarzycka

Zielona Góra

Bardzo mądra kobieta. Mój przypadek omówiła bez ogródek i zbędnych słów (wytłumaczyła wszystko tak, że zrozumiałem, a byłem u kilku psychiatrów), a nie byłe u Niej tylko raz i odwiedzam Ją co jakiś czas

lekarz Janina Simińska

Ginekolog położnik, Psychiatra

zielona góra
Zielona Góra

Pani doktor jest super!!! polecam. Pani doktor gdzie Pani jest?

lekarz Sebastian Stoszek

Psychiatra dziecięcy

Zabór

Zielona Góra

Lekarz godny polecenia. Kompetentny, merytoryczny i otwarty podczas wywiadu lekarskiego. Profesjonalizm, punktualność, wysoka kultura osobista, zrozumienie i wysłuchanie pacjenta, czułam się jak człowiek.
Opinia dodana przez: Marta

dr Cezary Jabłoński

Zielona Góra

według mnie Pan Cezary jest bardzo dobry w tym co robi stara się pomóc pacjentowi jak najlepiej potrafi jedyny minus to ciężko się do niego dostać bo dużo ludzi przyjmuje a z tego co wiem to jeszcze poświęca się dla osób z problemami nałogowymi narkomanii i alkoholicy czyli ma na głowie bardzo dużo.Jest to lekarz opiekuńczy z dużą dawką dobrego humoru i na pewno nie zostawi nikogo samemu sobie .POLECAM
Opinia dodana przez: JACEK

lekarz Monika Kruk-Zapała

Prywatny Gabinet Stomatologiczny E.Krause-Howis
Stefana Wyszyńskiego 40A/12
65-536 Zielona Góra

Panią doktor poznałem w na przełomie kwietnia i maja.
Pani doktor przepisała mi chlorprothixen zentiva na nerwowe natrętne myśli oraz na uspokojenie nerwów.Zawsze wyznacza mi wygodne dla mnie korzystne terminy wizyt nie kolidujące z moimi wizytami lekarskimi.
Opinia dodana przez: Mariusz

Ryszard Olszewski

Psychiatra, Neurolog

kk1
Zielona Góra

Ryszard Olszewski - ZMARŁ W KWIETNIU 2010!

lekarz Tomasz Grzybowski

Psychiatra

Tomasz Grzybowski specjalista psychiatra Prywatny Specjalistyczny Gabinet Lekarski "FIDES"
Bohaterów Westerplatte 9
65-034 Zielona Góra

To wspaniały lekarz. Jest bardzo miły i serdeczny do pacjentów.

lekarz Mirosława Czerepińska-Piela

Grupowa Praktyka Lekarska
Boh. Westerplatte 9 p.133, tel. 68 453 22 52
65-001 Zielona Góra

W pełni profesjonalne podejście do pacjenta nastawione na pomoc i zrozumienie. Poświęca tyle czasu ile potrzeba, dokładnie słucha i chce szczerze pomóc. Leki, jeśli potrzebne dobiera doskonale - spotkania w bardzo przyjaznej atmosferze.
Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Paweł