dr Agnieszka Kolas Kufri

1,7
1,8

Również nie polecam, pani doktor bardzo nie miła, mało profesjonalna obsługa, traktuje pacjenta jak wroga, sprawia wrażenie, że w pracy siedzi za karę. Zero zrozumienia i podejścia do pacjentki.

Nie polecam tej Pani. Byłam u niej kilka razy i już nigdy więcej nie pójdę. Jest niemiła i arogancka. Zero jakiegokolwiek podejścia i zrozumienia dla pacjentki. Jej kompetencje i wiedza ograniczają się tylko do zrobienia usg i cytologii. Jak jest już większy problem to próbuje się pozbyć pacjentki tak jak to było w moim przypadku. Kiedy zapytałam jakie badania może zrobić aby rozwiązać mój problem to powiedziała, że ona nie wypisze mi skierowania na badania bo nie widzi potrzeby a poza tym ona za te badania "płaci" co było z jej strony po prostu bezczelnością. Po prostu chodziło o pieniądze bo nie była to wizyta prywatna. Ogólnie to mam sobie zrobić te badania na swój koszt pomimo, iż są refundowane. I tak zrobię, ale najpierw zmienię lekarza.

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z opieki pani doktor... Bardzo fajnie zostalam przez nią przyjeta juz na pierwszej wizycie, usmiechnieta, do pogadania, moge o wszystko pytac i odpowie bez problemu... I uwaga chodze na fundusz :)

Po badaniu tej Pani mam plamki krwi na bieliźnie, zrobiła to z taką siłą........okropny bół. Nigdy więcej!!!!!!!

Bardzo nie udolny " fachowiec" nie umie poradzuc sobie nawet z porodem a co dopiero doradzic w sprawach na ktorych powinna sie znac. Zdecydowanie odradzam.

Z tą Pania miałam do czynienia kilka razy i niestety niczego dobrego o niej powiedzieć nie mogę. Mało tego że jest wręcz arogancka w stosunku do pacjętów przyjmowanych państwowo to w dodatku jej kompetencje pozostawiają wiele do życzenia. Była świadkiem sytuacji w której bez pomocy innego lekarza by sobie nie poradziła a dziewczana której poród odbierała straciła bardzo dużo krwi i jej stan był bardzo, bardzo poważny z powodu nieudolności tej Pani. Takich historii znam wiele bo po tamtej sytuacji "zaciągnęlam języka" . Zdecydowanie odradzam tego lekarza.