lekarz Agnieszka Kolińska

bardzo sympatyczna, bez problemu odpowiada na wszystkie pytania i zleca dodatkowe badania. gorąco polecam

Ja nareszcie znalazłam (w całym kombajnie, którym jest grupa LuxMed) swojego lekarza internistę. Szkoda tylko, że na wizytę u niej trzeba czekać ponad tydzień.

naprawdę Pani doktor godna polecenia... teraz ciężko znaleźć tak dobrego specjalistę

bardzo miła,spokojna, zrównoważona,Czasami robi wrażenie jakby była gdzie indziej co mi nie przeszkadza, ale czy w sytuacji gdy lecznica jest tak skomputeryzowana muszę opowiadać od początku historię choroby.

Rzeczowa, kompetentna i przy tym z humorem.

Rzeczowa, kompetentna i przy tym z humorem.

Świetny lekarz i człowiek.W gabinecie u pani doktor nie czujesz sie jak intruz.Z humorem ,ale i dużą kompetencją podchodzi do chorego

super lekarz! bardzo na luzie i z kontaktem, a co najważniejsze Pani Doktor rozwiązała wszystkie moje problemy zdrowotne! absolutnie polecam!

świetna Pani doktor, moge zdecydowanie polecic wszystkim!

świetna Pani doktor, moge zdecydowanie polecic wszystkim!

bardzo dobry diagnosta, właściwie i kompleksowo analizuje wyniki badań i zleca odpowiedni do tego sposób działania czy leczenia. Polecam!