lekarz Agnieszka Kołodziejczyk

1,5
1,5
1,9
1,6

Zakompleksiona pseudo pani doktor, która pozjadala wszystkie rozumy włącznie z habilitowanymi profesorami. Ona jest najmadrzejsza I nikt inny nie ma racji bo ona jest chirurgiem I może określić stan zdrowia pacjenta nie przeglądając nawet jego historii choroby. Cudownie uzdrawia w gabinecie zusowskim za nasze pieniądze nazywa ludzi oszustami nawet przy wadach wrodzonych. Porażka, nie życzę nikomu na nią trafić.

Witam . Jeszcze nigdy nie spotkałam takiego lekarza. Opryskliwa i zarozumiała , pokazuje swoją wyższość mimo że nie ma co pokazać , podważa opinie innego uznanego lekarza co jest żenujące . Nie odpowiada na pytania , jest bardzo nieuprzejma a wydawało by się że jest to zawód wymagający empatii . Mam nadzieję że nie ma więcej takich osób w tym zawodzie bo jest to porażka . Nie chcę już tej kobiety spotkać na swojej drodze . .

Okropna kobieta bo nawet o niej nie można powiedzieć że to lekarz. Nie przyjęła mnie z woda w kolanie twierdząc że to nie jej problem

Niestety podpinam się pod te negatywne opinie, zero podejścia do pacjenta, pani ignorancka, pracująca jakby za karę. Nie polecam

Absolutnie nie polecam. Pacjentem tej pani miła być mój Tata. Miał bo „pani doktor” pełniąca wówczas dyżur na SOR-ze nie raczyła Go przyjąć, przebadać i sprawdzić co dolega cierpiącemu człowiekowi. Po zwróceniu uwagi opryskliwym tonem powołała się na regulamin w którym wskazany był max czas oczekiwania na przyjęcie, kartę odłożyła na koniec i tak wszyscy kolejni pacjenci byli przyjmowani, badani czy opatrywani wcześniej aniżeli mój tata. Max czas upłynął, po kolejnych 2 h pani skończyła dyżur i sobie poszła. Taka osoba nie powinna być lekarzem, zero zainteresowania pacjentem. Lekarz który ją zmienił, przyjął Tatę. Po badaniu zapadła decyzja o skierowaniu na oddział i przygotowanie do operacji!!!!!! Mając powyższe na uwadze opinia nie może być inna. NIE POLECAMY NIKOMU!!!!!! Ta osoba nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę

bardzo mila ,kompetentna,ludzka,uprzejma Dziekuje Pani doktor za kompleksowe podejscie i pozytywna decyzje.

Czas poświęcony na wydanie orzeczenia o niepełnosprawności, to niecałe 5 minut. Żadnych pytań o stan zdrowia pacjenta. Podzielam powyższą opinię.

Zero kompetencji w dziedzinie ortopedii. Słabe podejście do pacjenta. Nie raczyła nawet zapoznać się z historią wypadku i leczenia. Uważam, że taka osoba nie powinna być orzecznikiem dla zakładu ubezpieczeń społecznych.