lek. dent. Agnieszka Kosowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przez lata zmagałem się z dużymi problemami moich zębów i strachem przed dentystą. Od kilku tygodni Pani Doktor Kosowska pracuje nad moim uśmiechem, a efekty z każda wizytą są zaskakujące! Nigdy bym nie pomyślał, ze wizyty mogą być przyjemne i bezbolesne, a jednak podejście, dokładność oraz perfekcja mojej dentystki doprowadziły do takiego stanu rzeczy. Zdecydowanie polecam.

W pierwszej kolejności Pani Doktor leczyła mojego 6cio letniego syna i tak jak współpracował z dr Agnieszką mogę sama pozazdrościć. Podejście i kontakt z dzieckiem ma rewelacyjny. Teraz mały sam siada na fotel. Dzięki tym sytuacja i ja mam porządek w buzi.

Zdecydowanie polecam wszystkim tą cudowną Panią Doktor!!! Gdy mój mąż zobaczył z jaką radością i bez żadnego stresu nasz syn idzie na każdą kolejną wizytę to... dał mi się wreszcie namówić i również leczy się u dr Agnieszki:)

Wszystko zostało już napisane poniżej. Super stomatolog!

Wszystko zostało już napisane poniżej. Super stomatolog!

Rewelacja. Bardzi miła i kompetentna, bardzo dobre podejście do dzieci. To była tylko konsultacja ale dała z siebie wszystko. Mój syn nie będzie się bał następnej wizyty, cięsze sie że wybrałam własnie tego stomatologa.

Mimo poztywnych komentarzy nie oceniam pani stomatolog wysoko. Miła lecz mało kompetenta. Poprostu nawet nie chce mi się opisywać mojego przypadku. Wielkie rozczarownie stracone pieniądze, mimo zapewnień, że będzie dobrze...wcale nie jest. Szczęście w nieszczęściu, że trafiłam na innego stamoatologa.

tutaj brakuje skali dla oceny Pani dr Agnieszki Kosowskiej. Bo w skali 1-5 ilość punktów dla Pani Doktor - co najmniej 100. Polecam i pozdrawiam

Niesamowita dentystka, ma wybitne podejście do małych dzieci, leczy mleczaki!!! Moje dziecko siedzi na fotelu jak zaczarowane!!! Przesympatyczna, delikatna, cierpliwa, same plusy!!!!!!

Wspaniała kobieta, rewelacyjna specjalistka. Miła, sympatyczna, wzbudzająca zaufanie. Moja córeczką ją uwielbia. Serdecznie polecam :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Katowice"?

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216