Stomatolog Dziecięcy Katowice

Wolny termin: jutro o 13:00. Sprawdź inny. # 1
Stomatolog dziecięcy Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

40-101 Katowice

.....Gorace podziekowanie dla Dr.Puchaly za wykonanie zabiegu Vector duzy profesionalizm rzetelnosc specjalista godny polecenia wszyscy ktorzy boja sie dentysty powinni sie udac do Artystow Usmiechu

Opinia dodana przez: Barbara
Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny. # 2
Stomatolog dziecięcy Katowice lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

40-101 Katowice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina
Wolny termin: 28 Cze o 09:00. Sprawdź inny. # 3
Stomatolog dziecięcy Katowice lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

40-101 Katowice

Panie Doktorze bardzo dziekuję za wsparcie,kompetencje,uprzejmość,troskę o to aby nic nie bolało.Cały zabieg przebiegł faktycznie bez bólu i stresu a ja należę do osób wyjątkowo panikujących.Polecem wszystkim Doktora Kowalczyka naprawdę godny polecenia lekarz.Dziękuję również całemu wspaniałemu personelowi.Na zadane pytania Panie odpowiadały z uśmiechem na twarzy przy czym bardzo kompetentnie.Jeszcze raz wielkie dzięki.

Opinia dodana przez: barbara

lekarz Maciej Nowiński

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Katowice

Bardzo dobry lekarz, młody i rzetelny. Szuka wszystkich możliwych sposobów na pozbycie się bólu;)

Jedyny lekarz właściciel przychodni stomatologicznej, który nie jest pazerny i łasy na kasę..!

Dobrze tłumaczy, językiem który trafia do zwykłych ludzi;)

Dobrze tłumaczy, językiem który trafia do zwykłych ludzi;)

Polecam

Opinia dodana przez: Beniamin

Katowice, ul.PCK
Katowice

Moja córka trafiła do Pnai doktor w weiku 4 lat z panicznym strachem do stomatologów( po wcześniejszych wizytach u innych lekarzy). Byłam w szoku jak juz na 1 wizycie u Pani Doktor sama siadła na fotel dentystyczny i bez pomocy osób trzecich ( wcześniej tak się to odbywało) Pani doktor zaczeła leczenie.Od tego czasu jak za pomoca czarodziejskie różdżki mojej córce minąl strach przed dentystą, a z biegiem czasu zaczęła nawet bardzo chętnie chodzić. Dzisiaj ma juz 16 lat , kompeltnie nie odczuwa strachu przed wizyta, chodzi regularnie ale oczywiście cąły czas leczy sie u Pani doktor Frankowskieji nie wyobraża sobie leczyć sie gdzie indziej :)

Witold Borkowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ulica Słoneczna 65/17
40-136 Katowice

Super stomatolog! Odkąd do niego chodzimy wizja wizyty przestała być koszmarem. Podczas leczenia tworzy przyjazną swobodną atmosferę i człowiek przestaje się bać. Zawsze cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania. Profesjonalny i dokładny. Nigdy się nie zawiodłam i gorąco polecam go wszystkim poszukującym świetnego stomatologa.

Opinia dodana przez: Ula

lek. dent. Piotr Ogniewski

RTG, Chirurg stomatolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Czajek 5
Katowice

Pan Doktor Piotr Ogniewski jest rewelacyjny. Skala od 1 do 5 jest za niska żeby go ocenić :D prowadzi mojego synka od roku, a moje dziecko ma skończone 2 latka. Nie mamy żadnego problemu z wizytami u stomatologa pomimo przeprowadzonych zabiegów! Naprawde Pan Doktor godny polecenia! Cała obsługa z resztą też! Klinika pierwsza klasa. Za taki poziom, obsługę i komfort warto zapłacić :)
Pozdrawiam, Ola.

Opinia dodana przez: Ola Kielar aleksandra.kielar

lek. dent. Halina Ochudło

Protetyk, Stomatolog

CERAM-DENT Prywatna Opieka Stomatologiczna NZOZ Grażyna Opiłka
Zabrska 1/4
40-083 Katowice

Jest po prostu the best...
kompetencja
wyczucie
delikatność
spokój i opanowanie
sympatyczna
najlepszy stomatolog jakiego znam

Jest po prostu the best...
kompetencja

Opinia dodana przez: marek

Poradnia Stomatologiczna Ewa Klimek
Drozdów 24
40-530 Katowice

Miła i przyjemna atmosfera, profesjonalne podejście do pacjenta, w końcu moje zęby wyglądają jak należy. Gorąco polecam.

lek. dent. Karolina Stelmańska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy