Stomatolog Dziecięcy Katowice

Stomatolog dziecięcy Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie jakby szedł na " ścięcie " tylko od samego progu widac usmiechniety personel ktory wita i ktory nalezycie zajmuje sie pacjentem. Zarówno panie w recepcji jak panie asystujace przy lekarzu sa przemiłe.
Równiez pani wykonujaca higienizacje to przemila i fachowa osoba ktora jest w pełni profesjonalna w tym co robi.
Bardzo wam wszystkim dziekuje...jestescie super specjalistami...ekipą ...a przede wszystkim wspaniałymi ludzmi...
pozdrawiam... Kasia z Anglii

Opinia dodana przez: Kasia
Stomatolog dziecięcy Katowice lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

RTG, Technik dentystyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

40-101 Katowice

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ból, zbytnie uszczuplenie portfela, przy jednoczesnym zachowaniu idealnego leczenia (bez fuszerki i oszczędności na materiale). Jest gotowy poświęcić swój prywatny czas poza godzinami pracy, gdy zajdzie potrzeba przyjść wcześniej, albo pozostać dłużej w gabinecie. Mam nawet z Doktorem prywatny kontakt telefoniczny w nagłych przypadkach. Jest cierpliwy, zawsze opowiada co robi i w jakim celu. Z empatią podchodzi do pacjenta. Miły, sympatyczny, z poczuciem humoru. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Kowalczyka. Mam nadzieję, że taki pozostanie zawsze, pomimo upływu lat w zawodzie :)

Stomatolog dziecięcy Katowice lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

40-101 Katowice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina

lekarz Maciej Nowiński

Katowice

NAJBARDZIEJ DOSKONAŁY LEKARZ STOMATOLOG,JAKIEGO ZNAM! CHODZIMY DO NIEGO CAŁĄ RODZINĄ. TAK SAMO TRAKTUJE PACJENTA ZARÓWNO PODCZAS WIZYTY PUBLICZNEJ JAK I PRYWATNEJ. ZANIM ZACZNIE LECZYĆ ZĘBY PYTA O SZCZEGÓŁY Z TYM ZWIĄZANE, FACHOWO DOBIERA ZNIECZULENIE, MA OGROMNĄ CIERPLIWOŚĆ I FANTASTYCZNE PODEŚCIE. KAŻDEGO PACJENTA TRAKTUJE JAK BY BYŁ JEGO JEDYNYM PACJENTEM NA ŚWIECIE! NIE WYOBRAŻAM SOBIE WIZYTY U KOGOŚ INNEGO! DZIĘKI NIEMU UWIELBIAM CHODZIĆ DO DENTYSTY, ZARÓWNO JA, JAK I MÓJ MĄŻ I CÓRECZKA. PAMIĘTA SWOICH STAŁYCH PACJENTÓW, NAWET ROZPOZNA PODCZAS ROZMOWY TELEFONICZNEJ. WOGÓLE JEST BARDZO ZDOLNYM, MŁODYM I WYKSZTAŁCONYM LEKARZEM. WZBUDZA OGROMNE ZAUFANIE.
POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRZY BOJĄ SIĘ CHODZIĆ DO DENTYSTY. WSZYSTKO TŁUMACZY, U NIEGO NIE MA SZYBKIEGO LECZENIA, W POŚPIECHU, WSZYSTKO ROBI DOKŁADNIE I PRECYZYJNIE, A DO TEGO DOKŁADA WSZELKICH STARAŃ, ABY WIZYTA BYŁA PRZYJEMNA, MIŁA I BEZBOLESNA.

Katowice, ul.PCK
Katowice

Moja córka trafiła do Pnai doktor w weiku 4 lat z panicznym strachem do stomatologów( po wcześniejszych wizytach u innych lekarzy). Byłam w szoku jak juz na 1 wizycie u Pani Doktor sama siadła na fotel dentystyczny i bez pomocy osób trzecich ( wcześniej tak się to odbywało) Pani doktor zaczeła leczenie.Od tego czasu jak za pomoca czarodziejskie różdżki mojej córce minąl strach przed dentystą, a z biegiem czasu zaczęła nawet bardzo chętnie chodzić. Dzisiaj ma juz 16 lat , kompeltnie nie odczuwa strachu przed wizyta, chodzi regularnie ale oczywiście cąły czas leczy sie u Pani doktor Frankowskieji nie wyobraża sobie leczyć sie gdzie indziej :)

Witold Borkowski

ulica Słoneczna 65/17
40-136 Katowice

Super stomatolog! Odkąd do niego chodzimy wizja wizyty przestała być koszmarem. Podczas leczenia tworzy przyjazną swobodną atmosferę i człowiek przestaje się bać. Zawsze cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania. Profesjonalny i dokładny. Nigdy się nie zawiodłam i gorąco polecam go wszystkim poszukującym świetnego stomatologa.

Opinia dodana przez: Ula

lek. dent. Piotr Ogniewski

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Czajek 5
Katowice

Pan Doktor Piotr Ogniewski jest rewelacyjny. Skala od 1 do 5 jest za niska żeby go ocenić :D prowadzi mojego synka od roku, a moje dziecko ma skończone 2 latka. Nie mamy żadnego problemu z wizytami u stomatologa pomimo przeprowadzonych zabiegów! Naprawde Pan Doktor godny polecenia! Cała obsługa z resztą też! Klinika pierwsza klasa. Za taki poziom, obsługę i komfort warto zapłacić :)
Pozdrawiam, Ola.

Pozdrawiam, Ola.

Opinia dodana przez: Ola Kielar aleksandra.kielar

lek. dent. Halina Ochudło

CERAM-DENT Prywatna Opieka Stomatologiczna NZOZ Grażyna Opiłka
Zabrska 1/4
40-083 Katowice

Jest po prostu the best...
kompetencja
wyczucie
delikatność
spokój i opanowanie
sympatyczna
najlepszy stomatolog jakiego znam

Jest po prostu the best...
kompetencja

Opinia dodana przez: marek

Poradnia Stomatologiczna Ewa Klimek
Drozdów 24
40-530 Katowice

Miła i przyjemna atmosfera, profesjonalne podejście do pacjenta, w końcu moje zęby wyglądają jak należy. Gorąco polecam.

lek. dent. Karolina Stelmańska

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karliczka 31
40-489 Katowice

Jestem bardzo zadowolony z leczenia! Poświęciła mi dużo czasu, widać że świetnie zna się na swojej pracy...i nie traktuje pacjenta jak zło konieczne (albo skarbonkę), co u innych stomatologów spotkało mnie kilkukrotnie.
A poza tym, miło się na nią patrzy ;-)

A poza tym, miło się na nią patrzy ;-)

Stomatolodzy dziecięcy w mieście Katowice