dr Agnieszka Kubiak-Wojtczak

Neurolog

3,9
3,7

Nie mogłam zaznaczyć inaczej, niż same piątki:) To najlepszy lekarz, jakiego znam. Nie zgadzam się z opinią niżej, że nie szuka przyczyn choroby. Wszystkie znane mi osoby, które u niej były, dostały skierowania na badania specjalistyczne. Byłam u niej kilka razy, w odstępach dwu - trzymiesięcznych, i nigdy nie było sytuacji, bym musiała od początku opowiadać swoją historię - pani doktor właściwie bez spojrzenia w kartę pamiętała, skąd jestem, na co choruję, od kiedy i jakie leki biorę. Zarówno przy wizycie w ramach NFZ, jak i w gabinecie prywatnym, nie odczułam, że badanie i wywiad są prowadzone "po łebkach". Zmieniła mi leki przepisane przez innego lekarza, po których źle się czułam, na takie, które dobrze toleruję. Można zapytać o wszystko. Na wizycie prywatnej byłam tylko raz, cena nie była wygórowana w stosunku do jakości obsługi. I jeszcze jedno - w przychodni pani doktor przyjmuje bardzo dużo pacjentów w ciągu dnia, podobnie w gabinecie prywatnym, gdzie wizyty trwają nawet do 1 - 2 w nocy - ale zawsze z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Miła, sympatyczna, budząca zaufanie i dająca nadzieję. Zdecydowanie polecam!

Lekarz z powołania! Poświęcała swój prywatny czas, żeby pomóc bliskiej mi osobie. Przywróciła mi wiarę w to, że istnieją jeszcze lekarze, którzy przejmują się chorymi. Polecam z czystym sumieniem.

w 100% polecam, i czytając te negatywy się zastanawiam czy piszemy o tej samej Pani doktor... a może pisze to konkurencja? z tego co wiem, bardzo duuuuzo ludzi leczy sie u Pani doktor i są zadowoleni. Kompetencja, ale i podejście do człowieka jest super.

Super Pani doktor. Miałem problemy z kręgosłupem od 15 lat Pani doktor wyprowadziła mnie na prostą WIELKIE DZIĘKI !

Za pierwszym razem dostałam się po 21 , poświęciła mi godzinę chociaż była jeszcze pełna poczekalnia, na koniec powiedziała "a ja wiem co pani jest" i trafiła z diagnozą a nawet pomogła farmakologicznie. Dodatkowo zlikwidowała uporczywe bóle kręgosłupa na Polecam

Za pierwszym razem dostałam się po 21 ,

Nie słucha tego co się mówi. Sugeruje coś czego niema. Idzie tylko jedną drogą, którą sobie umyśli. Podaje sprzeczne ze sobą dane. Raz twierdzi, że coś wyszło jej czarne, za chwilę robi kilka razy to samo i wychodzi białe. Mimo to obstaje przy czarnym.

Niepoważna Pani Doktor umawia wizyty na konkretny dzień a nie przyjmuje. Straciłem dzień wolny (musiałem wziąć urlop w pracy) i pieniądze. Nie polecam, jak ktoś ma nerwy ze stali i jest odsyłany na następny termin to niech idzie do Pani Doktor. Wielki negatyw.

polecam dr kubiak bo wkutnie niema lepszego lekarza.jestem zadowolony z wizyty.

polecam dr kubiak bo wkutnie niema lepszego lekarza.jestem zadowolony z wizyty.

Wie co robi i konkretnie przedstawia całą sytuacje,ma w sobie coś co pozwala ufać i każde jej słowa dają nadzieje!