dr Agnieszka Kubiak-Wojtczak

Neurolog

Super Pani doktor. Miałem problemy z kręgosłupem od 15 lat Pani doktor wyprowadziła mnie na prostą WIELKIE DZIĘKI !

Niepoważna Pani Doktor umawia wizyty na konkretny dzień a nie przyjmuje. Straciłem dzień wolny (musiałem wziąć urlop w pracy) i pieniądze. Nie polecam, jak ktoś ma nerwy ze stali i jest odsyłany na następny termin to niech idzie do Pani Doktor. Wielki negatyw.

Lekarz z powołania! Poświęcała swój prywatny czas, żeby pomóc bliskiej mi osobie. Przywróciła mi wiarę w to, że istnieją jeszcze lekarze, którzy przejmują się chorymi. Polecam z czystym sumieniem.

Za pierwszym razem dostałam się po 21 , poświęciła mi godzinę chociaż była jeszcze pełna poczekalnia, na koniec powiedziała "a ja wiem co pani jest" i trafiła z diagnozą a nawet pomogła farmakologicznie. Dodatkowo zlikwidowała uporczywe bóle kręgosłupa na Polecam

Za pierwszym razem dostałam się po 21 ,

w 100% polecam, i czytając te negatywy się zastanawiam czy piszemy o tej samej Pani doktor... a może pisze to konkurencja? z tego co wiem, bardzo duuuuzo ludzi leczy sie u Pani doktor i są zadowoleni. Kompetencja, ale i podejście do człowieka jest super.

Nie mogłam zaznaczyć inaczej, niż same piątki:) To najlepszy lekarz, jakiego znam. Nie zgadzam się z opinią niżej, że nie szuka przyczyn choroby. Wszystkie znane mi osoby, które u niej były, dostały skierowania na badania specjalistyczne. Byłam u niej kilka razy, w odstępach dwu - trzymiesięcznych, i nigdy nie było sytuacji, bym musiała od początku opowiadać swoją historię - pani doktor właściwie bez spojrzenia w kartę pamiętała, skąd jestem, na co choruję, od kiedy i jakie leki biorę. Zarówno przy wizycie w ramach NFZ, jak i w gabinecie prywatnym, nie odczułam, że badanie i wywiad są prowadzone "po łebkach". Zmieniła mi leki przepisane przez innego lekarza, po których źle się czułam, na takie, które dobrze toleruję. Można zapytać o wszystko. Na wizycie prywatnej byłam tylko raz, cena nie była wygórowana w stosunku do jakości obsługi. I jeszcze jedno - w przychodni pani doktor przyjmuje bardzo dużo pacjentów w ciągu dnia, podobnie w gabinecie prywatnym, gdzie wizyty trwają nawet do 1 - 2 w nocy - ale zawsze z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Miła, sympatyczna, budząca zaufanie i dająca nadzieję. Zdecydowanie polecam!

polecam dr kubiak bo wkutnie niema lepszego lekarza.jestem zadowolony z wizyty.

polecam dr kubiak bo wkutnie niema lepszego lekarza.jestem zadowolony z wizyty.

D**a nie lekarz nie ma zielonego pojecia o neurologii, nie robi pacjentom badań tylko idzie na łatwizne . Myslelismy z rodzinom , ze nam pomoze a tu jak sie okazuje Pani doktor nie jest zbyt kompetentną osobą, nie szuka przyczyny choroby tylko z góry stwierdza to co jej pasuje.... niestety chorzy ludzie nie sa z drewna i mają jedno zycie.

Wie co robi i konkretnie przedstawia całą sytuacje,ma w sobie coś co pozwala ufać i każde jej słowa dają nadzieje!