Neurolog Kutno

Pracownia diagnostyczna
Kościuszki 52
99-300 Kutno

rewelacyjny lekarz, dobiera trafnie środki farmakologiczne do rodzaju schorzenia, bada dokładnie i przeprowadza wywiad.

Staszica 10 lok. 36
99-300 Kutno

zdecydowanie polecam Pania doktor, pacjentow wita usmiechem, jest przemila, do tego w pelni profesjonalna, dociekliwa, pomocna i odpowiedzialna

Opinia dodana przez: G

przychodnia
Sienkiewicza 40
99-300 Kutno

Super lekarz! Jeszcze nigdy nie spotkałam tak kompetentnego lekarza. Dodać do tego trzeba wielkie serce i życzliwość.

ulica Sowińskiego 1/IV
99-300 Kutno

Nie mogłam zaznaczyć inaczej, niż same piątki:) To najlepszy lekarz, jakiego znam. Nie zgadzam się z opinią niżej, że nie szuka przyczyn choroby. Wszystkie znane mi osoby, które u niej były, dostały skierowania na badania specjalistyczne. Byłam u niej kilka razy, w odstępach dwu - trzymiesięcznych, i nigdy nie było sytuacji, bym musiała od początku opowiadać swoją historię - pani doktor właściwie bez spojrzenia w kartę pamiętała, skąd jestem, na co choruję, od kiedy i jakie leki biorę. Zarówno przy wizycie w ramach NFZ, jak i w gabinecie prywatnym, nie odczułam, że badanie i wywiad są prowadzone "po łebkach". Zmieniła mi leki przepisane przez innego lekarza, po których źle się czułam, na takie, które dobrze toleruję. Można zapytać o wszystko. Na wizycie prywatnej byłam tylko raz, cena nie była wygórowana w stosunku do jakości obsługi. I jeszcze jedno - w przychodni pani doktor przyjmuje bardzo dużo pacjentów w ciągu dnia, podobnie w gabinecie prywatnym, gdzie wizyty trwają nawet do 1 - 2 w nocy - ale zawsze z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Miła, sympatyczna, budząca zaufanie i dająca nadzieję. Zdecydowanie polecam!

Zupełnie inna diagnoza niż na badaniu rezonansem magnetycznym. Jak można pomylić przepuklinę z lumbago?

Grunwaldzka 9 A
99-300 Kutno

Nie wiele mam do powiedzenia dobrego. Nad czym ubolewam.
Lekarz wydaje się wymagać pomocy swoich kolegów po fachu.
Tak kończy się wrażenie o posiadaniu nie jakiego MONOPOLU. Na swoje usługi.
No gdzie ciemna masa przyjdzie, jak nie do mnie. Myśli sobie zapewne Pan doktor.
A masa Panie doktorze, nie taka ciemna :)
Pozdrawiam
Jeśli masz tylko możliwość
, wybierz innego lekarza.

Nie wiele mam do powiedzenia dobrego. Nad czym ubolewam.
Lekarz wydaje się wymagać pomocy swoich kolegów po fachu.
Tak kończy się wrażenie o posiadaniu nie jakiego MONOPOLU. Na swoje usługi.
A masa Panie doktorze, nie taka ciemna :)
Pozdrawiam
Jeśli masz tylko możliwość
, wybierz innego lekarza.

Opinia dodana przez: Lukasz

Przychodnia
Staszica 11

ulica Dąbrowskiego 14a

lekarz Danuta Karasińska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus"
ulica Szpitalna 46

Staszica 10 lok. 36