Filtruj terminy

Neurolog Kutno

dr Agnieszka Kubiak-Wojtczak

ulica Sowińskiego 1/IV
99-300 Kutno

Nie mogłam zaznaczyć inaczej, niż same piątki:) To najlepszy lekarz, jakiego znam. Nie zgadzam się z opinią niżej, że nie szuka przyczyn choroby. Wszystkie znane mi osoby, które u niej były, dostały skierowania na badania specjalistyczne. Byłam u niej kilka razy, w odstępach dwu - trzymiesięcznych, i nigdy nie było sytuacji, bym musiała od początku opowiadać swoją historię - pani doktor właściwie bez spojrzenia w kartę pamiętała, skąd jestem, na ...
Zupełnie inna diagnoza niż na badaniu rezonansem magnetycznym. Jak można pomylić przepuklinę z lumbago?

lekarz Aleksandra Benedykcinska

Staszica 10 lok. 36
99-300 Kutno

zdecydowanie polecam Pania doktor, pacjentow wita usmiechem, jest przemila, do tego w pelni profesjonalna, dociekliwa, pomocna i odpowiedzialna
Opinia dodana przez: G

Radosław Grobelny

Pracownia diagnostyczna
Kościuszki 52
99-300 Kutno

rewelacyjny lekarz, dobiera trafnie środki farmakologiczne do rodzaju schorzenia, bada dokładnie i przeprowadza wywiad.

lekarz Grażyna Lesyng-Pawłowska

przychodnia
Sienkiewicza 40
99-300 Kutno

Super lekarz! Jeszcze nigdy nie spotkałam tak kompetentnego lekarza. Dodać do tego trzeba wielkie serce i życzliwość.

lekarz Aleksandra Krzyśków-Benedykcińska

Przychodnia
Staszica 11
99-300 Kutno

Pani doktor bardzo niemiła, przedmiotowo i pretensjonalnie traktuje pacjenta. Można nawet powiedzieć że opryskliwa, niestety. Kiedyś było inaczej. Nie polecam

lekarz Robert Gruchot

Psychiatra, Neurolog

Grunwaldzka 9 A
99-300 Kutno

Nie wiele mam do powiedzenia dobrego. Nad czym ubolewam.
Lekarz wydaje się wymagać pomocy swoich kolegów po fachu.
Tak kończy się wrażenie o posiadaniu nie jakiego MONOPOLU. Na swoje usługi.
No gdzie ciemna masa przyjdzie, jak nie do mnie. Myśli sobie zapewne Pan doktor.
A masa Panie doktorze, nie taka ciemna :)
Pozdrawiam
Jeśli masz tylko możliwość
, wybierz innego lekarza.
Opinia dodana przez: Lukasz

lekarz Maria Zubiel

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Przychodnia
Kołłątaja 23
99-300 Kutno

Lekarz naciągacz. Zaczęła od próby wymuszenia zrobienia biorezonansu, stwierdziła, że całe leczenie jest tylko na odpowiedzialność pacjenta i w razie jakichkolwiek powikłań nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Przepisuje antybiotyk który wymaga aby był podawany dożylnie ale każe szukać pielęgniarki która lek poda na swoją odpowiedzialność bo zlecenia wpisać nie chce. Przepisuje również masę ziół które trzeba kupować w jej gabinecie (w moim przypadku wyszło ponad 2 tys zł miesięcznie) a na ...
Opinia dodana przez: tranula

lekarz Dorota Gniazdowska- Rajska

ulica Dąbrowskiego 14a

lekarz Danuta Karasińska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus"
ulica Szpitalna 46

Neurolodzy w mieście Kutno