lekarz Agnieszka Kurczuk-Powolnylekarz Agnieszka Kurczuk-Powolny - zdjęcie profilowe

lekarz Agnieszka Kurczuk-Powolny

- cytologia
- usg ciąży
- usg ginekologiczne przezpochwowe
- USG 3D/4D
- usg ginekologiczne przez powłoki brzuszne

Bardzo serdecznie polecam !!! Lekarz z powołaniem, miła, interesuje się pacjentem, tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Prowadziła moją ciążę i przy kolejnej napewno zgłoszę się do Pani Kurczuk.

Mogę bez przesady powiedzieć, że uratowała mi życie, przyjmując do szpitala z pękniętą ciążą pozamaciczną i operując wieczorem. Jak wieźli mnie na operacje, to żartowała ze mną tak, że zapomniałam o bólu i strachu. Nie ma słów wdzięczności.

Pani dr, owszem jest osobą przemiłą i uczynną, ale kiedy wchodzi do "gry" zakres kompetencji a raczej ich brak staje się arogancka. Potraktowała mnie bardzo nie profesjonalnie kiedy telefonicznie przedstawiłam jej wynik badania nasienia męża, powiedziała że zostaje nam tylko NOVUM i sztuczne zapłodnienie. Zabrzmiało to jak wyrok! A mnie jako swoja pacjentkę odesłała z kwitkiem mówiąc że w takiej sytuacji może mnie do siebie zaprosić tylko towarzysko. Jesteśmy po konsultacjach lekarskich w NOVUM, mąż po kompleksowych badaniach USG i hormonalnych i jak się okazało wystarczy niewielka kuracja hormonalna męża ...

Jesteśmy po konsultacjach lekarskich w NOVUM, mąż po kompleksowych badaniach USG i hormonalnych i jak się okazało wystarczy niewielka kuracja hormonalna męża aby wszystko wróciło do normy.
I gdzie tu profesjonalizm Pani Agnieszki Kurczuk - Powolny?

Podziwiam dr Kurczuk od lat, pamiętam ją jeszcze z Żelaznej,czytam jej artykuły w Dziecku, teraz zrobiła fajny szpital w Piasecznie, odwiedziłam ją 0ostatnio z kolejną ciążą, poznała mnie, pokazała swój oddział- naprawdę super. Szkoda, że nie pracuje już w Warszawie, bo mam bliżej, ale chyba kolejne dziecko urodzę u niej.

Bardzo oddana pacjentom, troszcząca się o nich, myśląca o ich problemach. Jestem po jej opieką od wielu lat, podobnie jak moje znajome i rodzina. Można z nią załatwić wszystko, nawet cięcie cesarskie na życzenie:)Moja ciąża była bardzo trudna i tylko dzięki Pani Doktor mam zdrowe wyczekane maleństwo. Pozdrawiam.

Bardzo dobry lekarz, z ludzkim podejściem, wreszcie ktoś mi wytłumaczył na czym polega moja choroba. Przyjęła mnie na oddział, zadbała, pielęgniarki chodziły koło mnie jak trzeba, bo byłam pacjentką Pani Ordynator ;) Przy wypisie dostałam wszystkie skierowania i zalecenia co dalej robić. Dobrze rozpoznała co się dzieje i dała dobre leczenie.

bardzo dziękuję Pani Doktor za serdeczną i fachową opiekę w szpitalu, nie sądziłam, że są jeszcze na śwoecie lekarze z takim powołaniem, potrafiący się pochylić nad pacjentem ijego problemem. Tłumaczyła mi wszystko, co robiła, przyjeżdżała w nocy sprawdzićjak się czuję po operacji. Oby jak najwięcej takich lekarzy

Miałam okazję spotkać dr kurczuk ostatnio na izbie przyjęć, poleciła mi ją znajoma. Bardzo mi pomogła, chociaż widać, że strasznie zabiegana i myśli o trzech rzeczach naraz. Moze na wizycie prywatnej ma więcej czasu. Ogolnie jednak robi dobre wrażenie. Stara się pomóc.

super doktor, wszystko tłumaczy, zajmuje się na oddziale, można polecić

super doktor, wszystko tłumaczy, zajmuje się na oddziale, można polecić

Leczę się u niej od wielu lat, ostatnio również moja córka. Jesteśmy obie bardzo zadowolone. Ma do bre podejście i do młodych i do starszych kobiet. Nie naciąga na pieniądze, kiedyś poszłam do niej bo inny lekarz chciał mi wypalać nadżerkę, a okazało się, że jej wcale nie było. Mogę polecić.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Piaseczno"?

Cezary Poduszczak

Zgoda 5