lekarz Agnieszka Kurowska

1,8

Polecam Panią Doktor. Zdumiona jestem negatywnymi opiniami. Ja odniosłam zupełnie inne wrażenia. Bardzo miła, słuchająca moich słów. Trafiła w punkt ze zleconymi badaniami. A może to tak że negatywne opinie łatwo się pisze a dobrych się po prostu nie chce się pisać.

'Lekarz' , którego jedyną umiejętnością jest przepisywanie antybiotyków. Całkowity brak zainteresowania pacjentem, sprawia wrażenie, że pracuje za karę. Po tym jak już przepisze z trzt serie antybiotyków bez efektu stwierdza "ja nie wiem co z panem zrobić" i wystawia skierowanie do hematologa (na nfz ze 2-3 lata oczekiwania). Przestrzeam i odradzam, jeśli ktoś chce być zdiagnozowany i wyleczony.

Najgorszy lekarz a jakim miałem styczność. Brak komunikacji z pacjentem, znudzenie życiem, momentami bezczelność, moralizatorskie podejscie do problemów, brak szacunku do innego czlowieka. Ta osoba z takim zaangazowaniem powinna pracowac w zawodzie niewymagajacym kontaktu z czlowiekiem, nie mowic juz o medycynie

Niestety w 100% potwierdzam opinie poniżej. Na początku myślałam,że ma może "gorszy dzień" ale niestety, każda wizyta u pani doktor odbywała sie w takim samym wydźwięku ... Nie polecam.

Niestety pani Agnieszka, mimo młodego stażu, wydaje się już być zmęczona tym zawodem. Niemiła, opryskliwa i mająca bardzo wysokie mniemanie o sobie. Traktuje ludzi z góry. Zdecydowanie odradzam, oby jak najmniej takich lekarzy!!