lekarz Agnieszka Meier-Suszka

Psychiatra

Lekarz z ludzkim przejściem, słucha, dopytuje i tłumaczy. Zero zawstydzenia, atmosfera podczas wizyt zawsze mega pozytywna. Konkretna i skuteczna szczerze polecam.

Konkretna i skuteczna szczerze polecam.

Podejście do pacjenta w miarę ok, jednak mam spore wątpliwości co do kompetencji. Pani dr kazała brać połowę dawki przez 4 dni po czym odstawić lek. Nie informując przy tym jakie dolegliwości mogą się pojawić. U mnie pojawiły neurologiczne dolegliwości bardzo utrudniające życie. Nie wiem, może na prywatnych wizytach pani dr zachowuje się inaczej...

Nie podzielam powyższej opinii, powyższa opinia jest fałszywa i nierzetelna. Pani doktor jest bardzo miła, zawsze wysłucha pacjenta i dobrze dobiera leki. Leczę się u niej od lat i dzięki temu normalnie żyje, mój stan jest stabilny. Jak pojawi się jakiś problem to szybko stara się go prawidłowo rozwiązać, co potwierdza że ma dużą wiedzę i praktykę. Pozdrawiam serdecznie Panią doktor.

Nie podzielam powyższej opinii, powyższa opinia jest fałszywa i nierzetelna.
Pani doktor jest bardzo miła, zawsze wysłucha pacjenta i dobrze dobiera leki.
Leczę się u niej od lat i dzięki temu normalnie żyje, mój stan jest stabilny.
Pozdrawiam serdecznie Panią doktor.

Nie polecam, jeśli stan poważny - u mnie było gorzej z każda wizytą. Doktor nie uczciwa w słowach i zapewnieniach. Zwalcza osoby cierpiące.