Filtruj terminy

Psychiatra Zabrze

lekarz Małgorzata Jakus

Plac Wolności
41-800 Zabrze

Doktor Jakus ma w sobie ogromne poklady empatii i bardzo uwaznie slucha. Pomogla mi z depresja. Polecam z calego serca.

lekarz Sylwia Jeziorko-Trejbsza

PZP Feniks s.c. A.K. Kareł NZOZ Feniks Oddział :Sosnowiec ul. Sobieskiego 29
ulica Cieszyńska 2/4
41-800 Zabrze

Antypsychiatra. Nieuprzejma, niezainteresowana, niekompetentna. Zniecierpliwiona do granic. Ciężko dokończyć zdanie, żeby nie przerwała. Zupełnie nie obchodzi jej to, co pacjent chce powiedzieć. Wizyta pierwszorazowa trwała krócej niż 10 minut! Diagnoza oczywiście mylna, na podstawie wywiadu przeprowadzonego po łebkach. Poziom empatii zerowy. Chęć pomocy żadna. Kompletna obojętność. Za to chętna do drwin i rzucania kąśliwych uwag pod adresem pacjenta. Co gorsza, nie ma pojęcia o skutkach ubocznych leków, które przepisuje. Wyciąga ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Tomasz Sambura

Zabrze

Lekarz który słucha pacjenta i się nim interesuje. Można dzwonić do niego o każdej porze dnia. Polecam i pozdrawiam :)
Opinia dodana przez: N. Anonim

lekarz Maria Krzemień

Nasze Zdrowie
Floriana 2-4
41-800 Zabrze

Nie polecam.Nieuprzejmosc tej Pani jest bezczelnie nie na miejscu.
Nawet nie potrafi rozmawiac tylko w hamski sposób bez wysłuchania rozłącza się telefonem.
Nie polecam więcej nie skozystam z uprzejmości tej pani
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Małgorzata Mróz-Idasiak

PZP Feniks s.c. A.K. Kareł NZOZ Feniks Oddział :Sosnowiec ul. Sobieskiego 29
ulica Cieszyńska 2/4
41-800 Zabrze

Pani doktor bardzo kompetentna, życzliwa i empatyczna. Profesjonalna i rzeczowa. Mam porównanie z innym psychiatrą też z Gliwic (NFZ) i doktor Idasiak bije ją na głowę. Leki dobrane bardzo dobrze, wszystko porządnie wytłumaczone, a dodatkowo bez nerwowych ruchów - najpierw solidny wywiad z pacjentem i diagnoza, a później farmakologia. Mój lekarz, innego już nie szukam. Do tego Pani doktor zawsze uśmiechnięta.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Barbara Moj

Gabinet Vision Express
pl. Plac Teatralny 10
41-800 Zabrze

Dr.Moj była wieloletnią lekarką mojej Mamy. Leczenie przebiegało dobrze do pewnego momentu . Potem nastąpiło pogorszenie (tu muszę dodać ze nie z winy pani Doktor),i wszystko posypało się lawinowo.
Mama podupadła na zdrowiu do tego stopnia,ze nie była w stanie udać się ja wizytę osobiście,leków natomiast nie chciano nam przepisywać bez osobistego stawienia się Mamy co skutkowało tym,ze w najgorszym momencie życia mama została mówiąc kolokwialnie na lodzie.
Wobec ...
Nie podzielam powyższej opinii, powyższa opinia jest fałszywa i nierzetelna.
Pani doktor jest bardzo miła, zawsze wysłucha pacjenta i dobrze dobiera leki.
Leczę się u niej od lat i dzięki temu normalnie żyje, mój stan jest stabilny.
Jak pojawi się jakiś problem to szybko stara się go prawidłowo rozwiązać, co potwierdza że ma dużą wiedzę i praktykę.
Pozdrawiam serdecznie Panią doktor.
Opinia dodana przez: Adrian

Michał Stępniak

Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Stępniak

41-808 Zabrze

Sesje z Doktorem Michałem rozpoczęłam kilka miesięcy temu. Nie były to łatwe spotkania, wymagały poruszenia wielu trudnych i bolesnych wspomnień. Doktor jest bardzo wartościowym człowiekiem, wzbudzającym zaufanie, które jest tak bardzo potrzebne podczas całej terapii. Każda wspólna rozmowa dodawała mi sił do działania oraz pewności siebie. To profesjonalista w swoim fachu. Zawsze mogłam liczyć na Jego pomoc.
Opinia dodana przez: Anka

lekarz Maciej Kapinos

Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks Zabrze
Grunwaldzka 46
41-800 Zabrze

Polecam, pomógł mi wyjść z bardzo ciężkiej sytuacji, najpierw chodziłam prywatnie później z NFZ i co ważne podejście lekarza się nie zmieniło po przejściu na NFZ nadal mogłam liczyć na pomoc i wsparcie. (jak wiadomo zdarzaj się tacy którzy pomagaj dopóki kasa się zgadza)

lekarz Bożena Libor

MED SILESIA
Nowodworska 41
41-807 Mikulczyce, Zabrze

Jestem wdzięczna Pani doktor za opiekę, trafną opinię i skuteczne leczenie. Pani doktor potrafi wysłuchać i cechuje ją wyjątkowa empatia.
Opinia dodana przez: Mariola

Psychiatrzy w Zabrzu