lekarz Tomasz Sambura

Psychiatra

Bardzo dobry lekarz. Przede wszystkim - słucha pacjenta, można z nim o wszystkim porozmawiać, nie zbywa swoich pacjentów. Bardzo miły człowiek, polecam.

Lekarz który słucha pacjenta i się nim interesuje. Można dzwonić do niego o każdej porze dnia. Polecam i pozdrawiam :)

jaki to lekarz co niema jak sie z nim umuwic brak numeru jego porazka

jaki to lekarz co niema jak sie z nim umuwic brak numeru jego porazka

Doktor Sambura jest lekarzem u którego leczę się od lat. Z roku na rok mój stan jest coraz bardziej stabilny i mam pewność, że ten lekarz mi pomaga. Mogę dzwonić do niego o każdej porze dnia i nocy i zawsze mi pomoże.

JEST TO PSYCHIATRA KTÓRY PRZEDE WSZYSTKIM SŁUCHA TEGO CO PACJENT MÓWI, MA CZAS DLA NIEGO JEST ŻYCZLIWY. ZAWSZE MOŻNA GO DOPYTAĆ O TO CZEGO SIĘ NIE ROZUMIE - MI POMÓGŁ I POMAGA. POLECIŁAM INNYM I SĄ ZADOWOLENI.

Wspaniały lekarz. Pomógł mi bardzo, bez niego świat byłby smutniejszy. Bardzo miły i dobry w swoim zawodzie. Polecam.

Ciężko stwierdzić lecze sie u pana doktora juz 3 lata na poczatku bardzo mi pomógł. Ale choroba wlecze sie i meczy dalej. Polecam warto sie z nim skonsultować. Potrafi dostosować leczenie do pacjęta tak mi sie wydaje. Nie zna tańszych zamienników. jak bym miała go ocenic w skali od 1do10 to daje mu 5. Poświeca czas pacjętowi. Dostosowywuje się do czasu pacjęta. Mozna do niego dzonić z pytaniami. Ogólnie polecam :) Miałam styczność z wieloma lekazami tej specjalizacj ale to on własnie pomugł mi w kryzysowej sytuacji i to on widzi skutki uboczne leków :)

Depresja urojona___mija 5-ty miesiąc leczenia___i nic :(

Depresja urojona___mija 5-ty miesiąc leczenia___i nic :(