lekarz Maria Krzemień

Psychiatra

Do tego specjalisty udałem się przypadkiem, gdyż tego dnia w przychodni prywatnej (Zielona Góra) nie było innego. Mimo, iż byłem zestresowany (pierwsza tego typu wizyta), osoba ta przyjęła mnie z uśmiechem, a po pierwszej wypowiedzi na temat swoich kłopotów emocjonalnych poczułem się jakbym rozmawiał ze starym dobrym znajomym. Niezwykle ciepła, a co ciekawe doradziła mi również w innych sprawach niezwiązanych ze specyfiką jej specjalności. Polecam

Ciepła. mądra, spokojna....Doskonale wyczuwa nastrój pacjenta. Pomogła mi bardzo. Dziękuję.

Wspaniała lekarka,Która podchodzi do pacjenta całą duszą i sercem.Ponadto wykracza ponad swoją dziedzinę leczenia.Brakuje w Polsce takich lekarzy jak Pani Maria.Bardzo polecam.