lekarz Małgorzata Jakus

3,6
3,2
3,6
3,1

Doktor Jakus ma w sobie ogromne poklady empatii i bardzo uwaznie slucha. Pomogla mi z depresja. Polecam z calego serca.

super babka zna sie na leczeniu jest zapracowana ale znajdzie czas dla każdego. Umie wyciągnągnac z najcięzszej depresji

Polecam Panią Doktor ponieważ jest specjalistą w swojej dziedzinie. Kompleksowe podejście do pacjenta. Każdego traktuje indywidualnie, jest uprzejma i kompetentna. Bardzo rzeczowa i doświadczona lekarka a do tego życiowa, potrafi zrozumieć pacjenta i zająć się jego przypadkiem. Nawet jak ma dużo pacjentów danego dnia to zostaje do pozna żeby każdego zbadać. Polecam świetna lekarka. Fachowiec w swojej dziedzinie.

Trafiłam na oddział po nieudanych doświadczeniach innych lekarzy, zaufałam Pani Małgosi, która po miesiącu wyciągnęła mnie z największej otchłani depresji, później przez kolejne miesiące (ok. roku) kontynuowałam leczenie i z każdą wizytą czułam się coraz lepiej więc zmniejszała mi stopniowo leki aż w końcu odstawiła mi je zupełnie. Uważam , że zna się babka na rzeczy, jednak należy też odpowiednio z nią współpracować żeby jasno sprecyzować swoje odczucia i obawy. Myślę, że ludzie chorzy (i/lub jego bliscy) powinni mieć jakieś elementarne rozeznanie w tej materii a przede wszystkim mieć świadomość, że to choroba uleczalna chociaż dokuczliwa. Pozdrawiam

Polecam świetna i kompetentna kobieta. Pomogła mi bardzo jestem jej wdzięczna do końca życia ;) serdeczna

Pomogła mi bardzo.Po 30 latach zwolnili mnie z pracy.Lekarz? w komisji ZUS nakrzyczał na mnie że jestem oszustką- a to była depresja, Po kilku miesiącach leczenia przez Panią Doktor stanęłam na nogi.Pomogły nie tylko leki ale i serdeczna rozmowa . PolecAM.

Ponad trzy lata temu zapadłam się w najczarniejszą z otchłani- otchłań depresji. Nic, nawet narodziny ukochanego wnuczka, nie zdołało jej rozjaśnić. Pani Doktor podała mi nić Ariadny, dzięki której powoli zbliżam się ku powierzchni. To nie tylko perfekcyjnie dobrane lekarstwa, to przede wszystkim ONA - dobry lekarz i przewspaniały CZŁOWIEK! Dziękuję Pani!! Urszula T. Zabrze

Urszula T. Zabrze

Bardzo miła P.Doktor jest bardzo opiekuńcza i troszczy się o każdego indywidualnie.

Co mogę powiedzieć na temat pani doktor? Osobiście do czynienia z nią nie miałam, jednakże spowodowała, że poniekąd zniszczyła życie zarówno mnie, jak i mojej rodzinie, robiąc z mojego ojca lekomana, który ma sieczkę z mózgu. Niejednokrotnie przepisywała mu leki kiedy był jeszcze nietrzeźwy, a teraz nie może wytrzymać dnia bez nich.

Pani doktor otumania pacjętów lekami. Jest niebezpieczna bo po zażyciu leków apatia jest tak wielka że jest Ci wszystko jedno!!! Wracasz po recepte, płacisz, wychodzisz - błędne koło !!! Pani Małgosia poświęca pacjętowi 5 minut przypominając sobie przez 4 min kim jest i co mu przepisać! W poczekalni siedzą osoby umówione na jedną pore. Najwięcej czasu poświęca wchodzącym przedstawicielom medycznym!