lekarz Ewa Sokołowska

Psychiatra

To drugie moje spotkanie z psychiatrą, pierwsze z Panią Sokołowską. Pani doktor nie znałam gdy się do niej rejestrowałam, wybrałam Panią bo miała najbliższe terminy. Moja podkreślam - pierwsza wizyta! - trwała 15 minut i tylko dlatego, że zaciął się komputer i długo czekałyśmy na pomoc. Rozmowa - a był to raczej mój monolog - trwała około 5 minut, przy czym Pani doktor nie zadała mi żadnego pytania, poza "co się dzieje", które padło na wstępie. Za diagnozę przyjęła podaną przeze mnie (sic!) jednostkę chorobową. Po tej konsultacji dostałam tabletki, ...

Rozmowa - a był to raczej mój monolog - trwała około 5 minut, przy czym Pani doktor nie zadała mi żadnego pytania, poza "co się dzieje", które padło na wstępie. Za diagnozę przyjęła podaną przeze mnie (sic!) jednostkę chorobową. Po tej konsultacji dostałam tabletki, bez instrukcji jak je stosować.
Pani sprawiała wrażenie niezainteresowanej, jakbym przeszkadzała jej w gabinecie, na dowód czego trzykrotnie westchnęła. Czułam się zlekceważona i poniżona.
Pani nie zaproponowała umówienia się na kontrolę (nawet mimo przypisanych leków).
Nie polecam, można się zrazić do leczenia psychiatrycznego.