lekarz Agnieszka Mendakiewicz

Psychiatra

Pani doktor mendakiewicz po prostu nie powinna być lekarzem psychiatrii to jest niekompetentny lekarz który jeśli idąc z dzieckiem do szpitala i ma skierowanie od lekarza psychiatrii o przyjęcie i ma myśli samobójcze a pani doktor mówi że nie przyjmie dziecka do oddziału po co będzie leżało uwali się i będzie leżało i zajmowało miejsce nie ma cudotwórczej tabletki żeby jej pomogły i tam terapii intensywnej też nie ma ale podejście pani doktor do pacjenta który jest chory ma borderline'a i ma bo dwubiegunową chorobę i przy pacjencie mówi tak a pacjent po prostu nas ze łzami w oczach wychodzisz ze szpitala to nie jest lekarz i nie powinna pracować jaki lekarz nigdy jej nie polecę prywatnie pani doktor jest słodka bo się pieniążki płaci ale na NFZ i przyjęcie do szpitala to pani doktor jest niekompetentna i jest bardzo niemiła i wulgarna dla pacjenta

Szczerze nie polecam.Wedlug mnie wizyta nie była profesjonalna.Doktor potraktowała mnie z góry.Czuje się gorzej po wizycie niż przed.